Diváci: 20
Táborsko: Sedloň, Pilař, Kolesnyk, Voves, Honza, Novák, Nuhlíček, Bosnyak, Balík, Werner, Knotek
Příbram: Balík - Červeňák, Holý (Kvída), Kvěch, Růžek - Bystřický, Farkaš (67. Novák), Suchan, Hušek (69. Otepka) – Černý (69. Špinar), Baran

Výhra v Táboře definitivně rozhodla o vítězství Příbrami ´96 v celé soutěži !!

V předehrávce 24. kola divize jeli ve středu 26.5. starší žáci „B“ k utkání do Tábora. Po remíze s Duklou mělo naše mužstvo „druhý matchball“ – v případě vítězství by už nemohlo být předstiženo a tři kola před koncem soutěže by rozhodlo o svém dosavadním největším úspěchu. A dobrá věc se nakonec podařila! Příbram vyhrála 1:0 a je již jistým vítězem divize! Hoši i trenéři, gratulujeme !!! O vítězství starších žáků rozhodla branka Bystřického z 23. minuty. Příbram byla většinu zápasu lepším mužstvem, ale nedařilo se jí proměňovat své gólové příležitosti – naši útočníci neměli „svůj den“. V závěru zápasu, při maximální snaze domácích o vyrovnání, podržel příbramské brankář Balík, jenž zlikvidoval dvě veliké šance Tábora.
Z herního hlediska začalo utkání podle očekávání. Hosté z Příbrami dobře kombinovali a soupeři nic nedovolovali. Bezbrankový stav se dlouho neměnil, protože se příbramským nedařilo proměňovat své šance. Ve 2. minutě se po spolupráci s Farkašem a Baranem dostal Černý sám před brankáře, ale jeho střela skončila na tyči domácí branky. Své gólové příležitosti následně neproměnili ani další útočními a záložníci Příbrami. Rozhodující akce zápasu přišla v 23. minutě. Černý vyslal pasem Huška do úniku pro levé straně. Táborská obrana se při jeho centru soustředila na pokrytí nabíhajících Černého, Barana a Suchana. Na Huškův centr si tak do volného prostoru naběhl Bystřický. „Čiko“ si míč zpracoval a pravačkou se trefil přesně k levé tyči – 0:1 ! V posledních vteřinách prvního poločasu měl po Huškově centru Suchan na hlavě druhý gól Příbrami, ale míč skončil těsně vedle pravé tyče táborské branky. Druhý poločas začalo příbramské mužstvo v útlumu, nedařila se rozehrávka ani kombinace a Tábor byl prvních deset minut lepší. Od 45. minuty, po důrazné domluvě trenéra Reichenauera, začali příbramští borci opět praktikovat svou hru a vytvářeli si další velké příležitosti k navýšení svého náskoku. Ale nedařilo se jim je proměňovat, a to i díky výborným zákrokům domácího brankáře. Tábor je velmi houževnaté mužstvo, které se snaží hrát až do konce. V závěru vrhlo všechny své síly do útoku s cílem vyrovnat jednobrankovou ztrátu. V této fázi zápasu podržel Příbram brankář Balík, který zlikvidoval dvě vyložené šance táborských. V hektickém závěru už žádný další gól nepadl. Se závěrečným hvizdem se tak mohli příbramští starší žáci „B“ radovat ze svého dosud největšího úspěchu – tři kola před koncem jsou jistým vítězem divize !!!