5:1
Příbram vs. Motorlet
Branky: Mašek 2x, Brandner, Říha, Šindelář
Žluté karty: Šindelář
Příbram: Sestava domácích: Kočí – Lukeš, Cafourek, Pyszny, Šindelář – Brandner (64min. Hovorka), Kilián, Barák, Muzika (53min. Ščevík) – Kožmín (41min. Říha), Mašek Připraveni ještě byli Kukla, Viták

Začátek na jedničku

Marek Zárybnický

V prvním letošním utkání přivítali mladší dorostenci soupeře z Prahy, Motorlet. Během utkání se domácí prezentovali dobrou kombinační hrou podpořenou produktivitou.
Už v druhé minutě nedotlačil Brandner se Šindelářem míč do prázdné branky. Za pár minut poté zahrozili hosté, když nabídnutou šanci Tobolky chytil dobře postavený brankář Kočí. Prakticky z protiútoku si po rychlé kombinaci středové řady naběhl Mašek do pokutového území a po úspěšné kličce brankáři hostů Homolkovi byl faulován a penaltu sám proměnil 1:0. I nadále byli domácí aktivní a vytvářeli si šance na gól. Ten padl po centru Baráka z levé strany, kdy Brandner tělem odstavil soupeře a nečekanou střelou přes hlavu poslal domácí mladíky do dvoubrankového vedení 2:0. Po druhé brance přišlo až příliš velké uspokojení domácích. Po Brandnerově špatné rozehrávce se dostal k míči Budnyk a po sólovém nájezdu bylo 2:1. Do konce poločasu ještě pohrdl velkou šancí domácí Muzika. Druhý poločas začal náporem domácích, kteří si nadále vypracovali několik brankových příležitostí, ale Mašek ani Říha neměli přesnou mušku. V 53min. vyslal Lukeš dlouhým pasem za obranu hostů Maška, který šancí nepohrdl a zvýšil na 3:1 pro domácí. Ojedinělou příležitost hostů ve druhém poločase vytáhl Kočí na břevno a udržel dvoubrankový náskok. V závěru zápasu již hosté z Prahy na domácí nestačili. V 74min. vyslal bombu Pyszný, která se odrazila od břevna do zad Homolky, a dobíhající Říha se nemýlil 4:1. O tři minuty později přihrál Říha proti noze Šindelářovi a ten pěknou střelou pečetil vítězství domácích dorostenců na 5:1.