Branky: Kdolský, Mareš
Diváci: 60
Příbram: Hinterholzinger - Šlajs, Korelus, Polesný, Chvojka - Král, Tříska, Gabriel, Grätsch - Kasýk, Dolejš
Beroun: Planický - Dušek (69. Jiránek), Mára, Brotánek, Buch - Kdolský, Hutta (55. Soldát), Krameš Martin, Mareš (64. Königsmark) - Hanuš (77. Lagron), Dvořák
Po vítězství v prvním utkání doma s Rokycany (3:1) se představil náš starší dorost v odloženém utkání ve Vejprnicích a předvedl dobrý výkon hlavně v prvním poločase, kdy si vypracoval dost šancí na to, aby utkání rozhodl. Rozhodnutí padlo vždy po akcích z levé strany. Nejprve se prosadil v 15.minutě Dvořák a přihrál před branku Kdolskému, který dostal hosty do vedení. Akce jako přes kopírák proběhla ve 35.minutě, kdy se po obdobném centru z levé strany nemýlil z malého vápna Mareš. Další obrovské šance zůstaly nevyužity. Hlavně zklamali v koncovce úplně sami před brankářem domácích Hanuš a Martin Krameš. Druhý poločas hosté výsledek jen hlídali, bohužel už je domácí nepustili do žádné vyložené šance. Vejprnice se ve druhém poločase výrazně zlepšily, ale z jejich zlepšené hry se rekrutovaly jen dva nebezpečné přímé kopy z hranice velkého vápna. S oběma pokusy si poradil brankář Planický