Branky: 59. Rys
Diváci: 90
Motorlet: Votava - Hotový, Mareš, Kron, Kalvas, Onderka, Fiala, Šmoranc, Sýs, Křikava, Karvánek
Příbram: Balík – Červeňák, Růžek, Kvěch, Kvída (18. Svojše, 33. Kvída) – Farkaš (26. Špinar), Petrák (33. Farkaš, 55. Suchan), Suchan (51. Špinar), Hušek – Baran, Rys
Úvod zápasu patřil hostům z Příbrami, kteří si vytvořili první šanci ve 2. minutě. Baran vystřelil z hranice šestnáctky. Brankář domácích Votava jeho střelu pouze vyrazil k Huškovi, který míč doklepl do branky. Ke smůle našeho mužstva asistent rozhodčího viděl a odmával Huškovi ofsajd. Skóre se tedy zatím nezměnilo. S postupem času se stále více prosazovali domácí, snadno a jednoduše překonávali příbramskou zálohu i obranu. Brankáři Balík musel několikrát likvidovat vyložené šance Motorletu. Trest pro hosty, a odměna pro domácí, přišel v 18. minutě. Po dlouhém pasu nedokázali Farkaš, Červeňák ani Kvěch zastavit levého záložníka Motorletu a nechali ho vystřelit. A jeho střela po zemi skončila přesně u pravé tyče, Balík již na ni nedosáhnul – Příbram prohrávala 0:1. I nadále přehrával Motorlet Příbram a jen díky Balíkovi se skóre do konce poločasu již nezměnilo. Druhý poločas zahájili lépe příbramští žáci a byli velmi blízko otočení zápasu. Už v 31.minutě se Petrák ocitnul sám před brankářem domácích. Ale Votava jeho polovysokou střelu z malého vápna bravurně vytlačil na roh. Ve 32. minutě pronikl Farkaš do šestnáctky domácích a přihrál Suchanovi. Brankář Motorletu zastavil Suchana faulem a rozhodčí nařídil pokutový kop ve prospěch Příbrami. Penaltu zahrával Hušek, ale jeho střela pouze „lízla“ levou tyč !! Příbram tedy stále prohrávala. Ve 48. minutě se opět vyznamenal Balík, který vyrazil střelu domácích z bezprostřední blízkosti své branky. Vyrovnání se hosté dočkali v 59. minutě. Růžek vyvezl míč prostředkem hřiště a kolmou přihrávkou našel Rysa, který vyhrál svůj souboj tváří v tvář s Votavou – 1:1. O remizu přišla Příbram v předposlední minutě. Běžela 69, minuta, když Červeňák na vlastní polovině přihrál přímo na nohu soupeře. Následovala rychlá přihrávka na útočníka domácích, který obešel vyběhnuvšího Balíka a míč uklidil do prázdné branky příbramských – 1:2. Z hlediska Příbrami je škoda ztráty alespoň jednoho bodu. Na druhou stranu si Motorlet vítězství zasloužil, tentokrát byl lepší.