Branky: 31. a 63 Zikán, 81. Krupa - 80. May
Rozhodčí: Něnec - Šafránake, Kotalík
Příbram B: Krček - Wágner M., Rampa, Janovič, Žáček - Pilík, Mojdl, Šorna, Pazderník (78. Soldát) - Belán (66. Krupa), Zikán
Zličín: Zamazal - Zahálka, Valoušek, Čížek, Mlejnek, Šatný, Žák, Háša, Redžič (53. Moudrý), Paluka (46. Mané), May

Juniorka přehrála poslední tým soutěže

Svěřenci trenéra Černého si na domácím trávníku poradili s týmem Zličína a po výsledku 3:1 si připsali další tři body do tabulky Divize A. O naše branky se postarali Zikán, Pilík a Krupa.
Poslední tým soutěže byl první půlhodinu domácím rovnocenným soupeřem, ale ani na jedné straně se diváci větších šancí nedočkali. Domácí poprvé udeřili v 31. minutě kdy dokázal Zikán zužitkovat Pilíkovu přihrávku a otevřel skóre utkání. Druhou branku domácí přidali v 63. minutě. Trestný kop Pilíka prošel vápnem a díky teči Zikána zapadl na zadní tyč hostující branky. Hosté po druhé brance nesložily zbraně s podařilo se jim 10 minut před koncem snížit na rozdíl jedné branky. Příbramáci odmítli drama hned vzápětí, když se technicky prosadil střídající Krupa.