Rozhodčí: Pavlíková
Příbram: Pilousková - Pilíková, Karasová, Boukalová, Branžovská (Štěchová) - Kočová (Drdošová), Nehéhová, Císařová I., Dědinová - Machutová, Smíšková

Remíza je velký úspěch našich holčin

Renata Šmídová

Hráčky Staré Lysé si odvezly z Příbrami pouze jeden bod a naše holčiny tak ukázaly, že jako nováčci se dokážou poprat i se soupeřkami, které ještě nedávno hrály první ligu.
Naše všestranná hráčka a zastupující gólmanka Verča Pilousková opět perfektně podržela náš tým. V úvodní druhé minutě zmařila samostatný útok soupeřek a hned v 9min., si poradila i s přímým kopem před hranicí velkého vápna. Dá se říci, že hráčky Staré Lysé vyvíjely neustálý tlak na naší branku, ale k našemu velikému štěstí se jim nedařilo zakončení. Ve 32min. utkání dostala míč do útoku Terka Machutová, ale ani její samostatný únik neskončil gólem. Tak po první půli odcházelo do šaten za stavu 0:0 Druhý poločas už góly přinesl. V 55min., Smíšková zatáhla balon, našla na levém křídle Anetu Dědinovou a ta otevřela skóre zápasu na 1:0 pro Příbram. Stále se hrál velice rychlý fotbal a hráčky Staré Lysé stále vyvíjely větší a větší tlak na naší branku. Ale naše věčně usmívající se gólmanka Pilousková statečně branku hájila. Až v 75min., utkání se podařilo soupeřkám po ukázkově střeleném rohovém kopu vyrovnat zápas na 1:1. Obě mužstva chtěla moc vyhrát. Byl to velice napínavý souboj o body nováčků a ostřílených fotbalistek. V poslední minutě zápasu se ještě podařil samostaný útok Machutové, ale její zakončení bylo nepřesné. Každopádně naše holčiny si vysloužily pochvalu jak od týmu soupeřek, tak od paní rozhodčí, které se zápas velice líbil. Samozřejmě naše holčiny si zaslouží i naše poděkování za velmi kladný přístup a neuvěřitelnou bojovnost, kterou v zápase předvedly. Tak to má být a tak se nám to líbí! V příštím kole náš čeká soupeř tabulkově nejtěžší - Liberec (so 14:15h v Liberci)