18.08.2010
ČLD U 19 A, 1. kolo
Hradec K. B vs. Příbram
Branky: Smíšková 2x
Hradec K. B: Ščevíková - Pilíková, Branžovská, Štěchová, Karasová - Kočová, Pilousková, Císařová I., Dědinová - Machutová,Smíšková
Terén na hřišti v Bohutíně byl tentokrát dosti náročný. Samé bahno a kaluže vody. Zdálo se, že tento povrch vyhovuje jen soupeřkám, ale ve 13min. poslala na bránu Pilousková po levé lajně Dědinovou a ta poprvé ohrozila gólmanku Rakovníka. Hra byla celkem vyrovnaná. Ve 26min. dostala míč do brejku hráčka Rakovníka a neomylně zakončila na 0:1. Druhá půle byla herně lepší a padalo i více gólů. Ve 49min. našla předstoperka Karasová v hloučku hráček Smíškovou, ta si míč perfektně zpracovala, ukázkově si položila gólmanku a vyrovnala na 1:1. O pět minut později naše děvčata dokonce vedla utkání. Gólmanka Rakovníka špatně rozehrála, I. Císařová na střední záloze míč zachytila, dobře zpracovala a rychlou přihrávkou našla opět Smíškovou, která sice na dvakrát, ale důsledně zakončila na 2:1. Vypadalo to, že vítězství udržíme, ale hráčky Rakovníka chtěly také vyhrát. Pak přišel v 82min. faul před naší šestnáctkou a hráčka Rakovníka ukázkově kopnutým přímým kopem srovnala skóre na 2:2 Naše holčiny sice dnes vykopaly jen jeden bod, ale určitě by neměly věšet hlavy. To nasazení a bojovnost kterou předvedly se jen tak nevidí. Bojovaly s těžkým bahnitým terénem a soupeřkami s mnoholetou zkušeností. Zvedněte hlavy holčiny naše a přestaňte remcat, pořád jste jen nováčci v II. lize a ty zkušenosti postupem času také získáte. Máte na to být lepší a lepší !!! Přistupujte k tréninkům tak jako třeba k tomuhle zápasu a uvidíte, že jaro bude mnohem veselejší.
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019