1.FK Příbram
05.09.2010
ČLD U 19 A, 5. kolo
1:1
Liberec vs. Příbram
Branky: Řezáč
Žluté karty: Krameš M., Rybák
Rozhodčí: Čurda - Vrtal, Brož
Diváci: 160
Liberec: Vaníček (46.Kučírek) - Šusta, Farkaš (54.Kordík), Uzel, Beníšek - Povr, Kraus, Daniel, Urbanec (68.Krajina) - Kmoníček (60.Jelínek), Černý
Příbram: Planický - Dušek, Mára, Brotánek, Buch - Kdolský, Hutta (77.Rybák), Krameš Martin, Mareš - Hanuš (88.Cafourek), Řezáč (56.Krejčí)

Starší dorost uspěl v Liberci hlavně herně

David Vavruška

Ligový starší dorost se výsledkově chytil po předchozím tříkolovém trápení v minulém kole doma s Meteorem a svůj zlepšený výkon potvrdil i na hřišti favorita z Liberce, když si odváží z horké severočeské půdy remízu,která byla po předvedeném výkonu více než zasloužená.
Liberec se snažil více držet míč a kombinovat, ale hosté pozorně bránili a domácí nepustili v prvním poločase do jediné šance. Naopak se příbramští ukázali herně ve velmi dobrém světle, nespoléhali jen na defenzivu, ale vydatně útočili. Z aktivní hry v prvním poločase se rekrutovalo dost šancí na vyšší vedení, než pouhých 1:0 po prvním dějství. Výborně hrající Mareš motal hlavy domácím a připravoval šance útočníkům hostí, stejně tak byl velmi aktivní na druhé straně Kdolský. Stejně dobrým výkonem je podpořil i ze středu zálohy Martin Krameš. V 15.minutě šli hosté do vedení - Kdolský vyslal kolmicí do samostatného úniku Řezáče, který proměnil samostatný nájezd na brankáře domácích. Další šance hlavně Řezáče a Hanuše zůstaly nevyužity. Ve druhém poločase se Liberec snažil vyrovnat, ale do největšího tlaku se dostal až v posledních 15 minutách. V 80.minutě domácí vyrovnali a od té doby mohli ještě dvakrát strhnout výsledek na svou stranu. Naproti tomu mohl stejně tak vybojovat tři body pro Příbram v poslední minutě ve velké šanci Martin Krameš. Zajímavé a rušné utkání skončilo remízou a příbramští mohou využít v dalších utkáních získané sebevědomí hlavně po předvedené hře, kterou se v Liberci prezentovali.
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners