Branky: Kdolský 2, Hanuš, Krejčí, Brotánek
Příbram: Planický- Dušek Tomáš, Mára, Brotánek, Buch- Kdolský, Krameš Martin, Hutta (57. Rybák), Mareš (82. Soldát)- Krejčí (73. Lagron), Hanuš
Sokolov: Martinec- Vican, Tůma, Janota, Netáhlo- Drahorád, Benda, Váša, Pachta- Kočí, Matějíček

Starší dorost se konečně rozstřílel

David Vavruška

Ligovému staršímu dorostu se konečně začíná dařit. Po velmi dobrém výkonu v Liberci odnesl zlepšenou formu týmu Baník Sokolov, který přes svůj velmi dobrý výkon dostal v Příbrami pět branek.
Domácí vlétli do utkání jako uragán a již v 5. minutě vedli po centru Mareše a hlavičce Kdolského 1:0. Další obrovská šance přišla v 15. minutě, k Hanušovi se odrazil míč na úrovni velkého pokutového území, ale jeho střela, která již překonala brankáře Martince, trefila do nohy obránce stojícího na brankové čáře. Podle otřepaného hesla přišel hned o minutu později trest. Mareš s Huttou ztratili nesmyslně míč na vlastní polovině a Benda vymetl ze třiceti metrů šibenici brankáře Planického - 1:1. O další tři minuty přestřelil Brotánek z jednoho metru hlavou branku po rohovém kopu Hanuše. O další minutu později centroval před prázdnou branku Mareš, ale Martin Krameš přestřelil ve skluzu prázdnou branku.Než se však vloudila na domácí kopačky nervozita z neproměněných šancí, trefil Krejčí krásnou ranou z hranice šestnáctky dolní roh hostující branky - 2:1, když těsně před tím přežili domácí stoprocentní šanci hostí, když útočník Sokolova trefil na brankové čáře postaveného Máru. Druhý poločas již hráli domácí co potřebovali, nechali hosty držet míč a hrozili z brejků. Sokolov tak hrál a Příbram dávala branky. V 51. minutě vypíchl Martin Krameš rozehrávku hostí a vyslal Hanuše do samostatného nájezdu na branku a ten se nemýlil-3:1. Hned o 5 minut později vyslal Mareš opět krásný centr z levé strany a Kdolský se trefil podruhé v utkání - 4:1. V 72. minutě neproměnil Mareš pokutový kop a tak se měnil stav až v 87. minutě, když korunoval svůj dobrý výkon hlavou po standardní situaci Brotánek - 5:1.