26.09.2010
Branky: Krameš Martin 2, Mareš, Kdolský, Haas, Krejčí, Nádherný
Žluté karty: Dušek
Rozhodčí: Pastyřík - Jarolímek, Malý
Příbram: Planický - Dušek, Rybák, Mára (62. Nádherný), Brotánek - Kdolský (80.Fejtl), Krameš Martin, Buch, Mareš - Haas (75. Mašek), Krejčí
Most B: Trhlík - Káš, Kulhánek, Lukič, Rameš (72. Koutník) - Bandry, Longauer, Spica, Svoboda - Lokes (Hornof), Kočí

Ligový starší dorost rozstřílel rezervu Mostu

David Vavruška

Starší dorost v České lize staršího dorostu navázal na svůj poslední dobrý výkon v domácím utkání a suverénně si poradil s Mostem. Spousta dalších šancí zůstala nevyužita, takže bude při výše skóre postačovat popis úspěšných akcí Příbrami.
Hned v 5.minutě předvedl krásnou individuální akci Mareš a střelou z vápna uklidnil mužstvo - 1:0. Ve 13.minutě získal míč ve středu hřiště Martin Krameš a krásnou uličkou poslal do samostatného úniku Kdolského, který proměnil samostatný nájezd na brankáře hostí - 2:0. Po půlhodině hry vymetl z vápna horní roh branky hostí Haas a stanovil tak poločasové skóre na 3:0. V 55.minutě našel Buch na vápně Krejčího, který se trefil ze 16 metrů těsně k tyči. Na 5:0 zvýšil o tři minuty později Martin Krameš po centru Mareše. Potom se dostali ke slovu hosté, kteří využili snížené pozornosti příbramských a střelou z vápna snížili na 5:1. Během pěti minut mezi 75. a 80. minutou upravili domácí skóre na konečných 7:1. Nejprve nacentroval před branku opět Mareš a Martin Krameš se nemýlil ani hlavou. Chvíli na to se do statistik zapsal i patnáctiletý Dominik Mašek, který využil svůj první start za ligový starší dorost. Našel přesným centrem hlavu Nádherného, který trefil opuštěný kout hostující branky.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas