Branky: Krameš Martin 2, Mareš, Kdolský, Haas, Krejčí, Nádherný
Příbram: Planický - Dušek, Rybák, Mára (62. Nádherný), Brotánek - Kdolský (80.Fejtl), Krameš Martin, Buch, Mareš - Haas (75. Mašek), Krejčí
Most B: Trhlík - Káš, Kulhánek, Lukič, Rameš (72. Koutník) - Bandry, Longauer, Spica, Svoboda - Lokes (Hornof), Kočí

Ligový starší dorost rozstřílel rezervu Mostu

David Vavruška

Starší dorost v České lize staršího dorostu navázal na svůj poslední dobrý výkon v domácím utkání a suverénně si poradil s Mostem. Spousta dalších šancí zůstala nevyužita, takže bude při výše skóre postačovat popis úspěšných akcí Příbrami.
Hned v 5.minutě předvedl krásnou individuální akci Mareš a střelou z vápna uklidnil mužstvo - 1:0. Ve 13.minutě získal míč ve středu hřiště Martin Krameš a krásnou uličkou poslal do samostatného úniku Kdolského, který proměnil samostatný nájezd na brankáře hostí - 2:0. Po půlhodině hry vymetl z vápna horní roh branky hostí Haas a stanovil tak poločasové skóre na 3:0. V 55.minutě našel Buch na vápně Krejčího, který se trefil ze 16 metrů těsně k tyči. Na 5:0 zvýšil o tři minuty později Martin Krameš po centru Mareše. Potom se dostali ke slovu hosté, kteří využili snížené pozornosti příbramských a střelou z vápna snížili na 5:1. Během pěti minut mezi 75. a 80. minutou upravili domácí skóre na konečných 7:1. Nejprve nacentroval před branku opět Mareš a Martin Krameš se nemýlil ani hlavou. Chvíli na to se do statistik zapsal i patnáctiletý Dominik Mašek, který využil svůj první start za ligový starší dorost. Našel přesným centrem hlavu Nádherného, který trefil opuštěný kout hostující branky.