08.11.2010
Jablonec vs. Příbram
Žluté karty: Krejčí
Rozhodčí: Krupa - Barcuch, Mohr
Jablonec: Králíček - Helm, Kopecký, Šídlo, Podzimek - Kubista, Pavlata, Linka (70. Pfeifer), Turbák (53. Štěpánek) - Štemberk, Král (74. Vaněček)
Příbram: Planický - Mezera (76. Hutta), Rybák, Mára, Brotánek (75. Dušek) - Fejtl (46. Soldát), Krameš Martin, Hanuš, Mareš - Krejčí, Haas (46. Dvořák)

A dorost prospal v Jablonci první poločas

David Vavruška

Kdyby někdo přišel na druhou půli utkání Jablonec - Příbram, nevěřil by, jaký je stav utkání. Příbramští rezignovali na dobrý výsledek svým ustrašeným výkonem v prvním poločase.
Druhá půle již nebyla od hostí špatná, ale mužstvo se bohužel probudilo pozdě. Za stavu 2:0 šel ve druhém poločase třikrát sám na brankáře Dvořák, ani jedním z těchto úniků neohrozil domácí branku. Krejčí vstřelil regulérní branku, která nebyla uznána pro ofsajd. Ve chvíli, kdy se mužstvo nejvíce zvedlo, hrálo dobře a vypracovávalo si šance, přišla neskutečná hrubka, kterou domácí potrestali a bylo po zápase.
neděle 17.1.2021
FC Viktoria Plzeň
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.