Jablonec: Králíček - Helm, Kopecký, Šídlo, Podzimek - Kubista, Pavlata, Linka (70. Pfeifer), Turbák (53. Štěpánek) - Štemberk, Král (74. Vaněček)
Příbram: Planický - Mezera (76. Hutta), Rybák, Mára, Brotánek (75. Dušek) - Fejtl (46. Soldát), Krameš Martin, Hanuš, Mareš - Krejčí, Haas (46. Dvořák)

A dorost prospal v Jablonci první poločas

David Vavruška

Kdyby někdo přišel na druhou půli utkání Jablonec - Příbram, nevěřil by, jaký je stav utkání. Příbramští rezignovali na dobrý výsledek svým ustrašeným výkonem v prvním poločase.
Druhá půle již nebyla od hostí špatná, ale mužstvo se bohužel probudilo pozdě. Za stavu 2:0 šel ve druhém poločase třikrát sám na brankáře Dvořák, ani jedním z těchto úniků neohrozil domácí branku. Krejčí vstřelil regulérní branku, která nebyla uznána pro ofsajd. Ve chvíli, kdy se mužstvo nejvíce zvedlo, hrálo dobře a vypracovávalo si šance, přišla neskutečná hrubka, kterou domácí potrestali a bylo po zápase.