20.08.2010
ČLD U 17 A, 1. kolo
Hradec K. B vs. Příbram
Branky: 63´ Vobejda, 70´ Drozd - 22´ Mašek, 24´ Brandner, 64´ Barák
Příbram: Kukla – Lukeš, Cafourek, Pyszny, Šindelář – Brandner (41´ Ščevík), Kilián, Barák, Muzika (57´ Sedláček) – Kožmín (41´ Říha), Mašek Připraveni byli: Viták, Kočí

Z Hradce vezeme tři body

Marek Zárybnický

Dohrávka 1.kola České ligy dorostu v Hradci Králové přinesla druhou výhru.
Příbramští vstoupili do utkání lehkovážně. Po třiceti vteřinách mohli domácí jít do vedení, ale naštěstí pro hosty nebyla vyložená šance Vágnerem využita. V 5´ měli tutovku příbramští, ale Kožmínovo sólo vytáhl brankář domácích na roh. Domácí byli zdravě agresivní a během prvních patnácti minut ovládali střed pole. Přesto si domácí nevytvořili šance na vstřelení branky. Naopak začalo hrozit na druhé straně, kdy za vápnem napřáhl Barák. Od 15´ naši hráči lépe kombinovali a napadali soupeře již v rozehrávce. Vedení přineslas 22min. kolmice Brandnera na nabíhajícího Maška a ten lobem otevřel skóre 0:1. Zanedlouho poté, skóroval Brandner, když jeho centr si brankář Mačí srazil do branky sám 0:2. Až do konce poločasu měli naši hráči zápas pod kontrolou. Do druhého poločasu vyběhli příbramští aktivně, přesto dvě šance Říhy zůstaly neproměněné. V 63´ udeřili nečekaně domácí, kdy naše obranná činnost nebyla ideální, a tak vybíhající Kukla nedostal po kličce Vobejdy šanci 1:2. Takřka po rozehrávce se po kombinaci Maška s Říhou dostal ke střele z vápna Barák a vymetl Mačímu levou šibenici 1:3. Po vstřelení třetího gólu naši hráči mírně polevili a opět dali šanci domácím. Po rohu v 70´ si křikl Kukla a bohužel jeho „mám“ znamenalo průlet kolem penalty a Drozd už neměl těžký úkol trefit hlavou prázdnou branku 2:3. V závěru zápasu jsme se strachovali o výsledek, kdy se domácí snažili kousat, ale neuspěli.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas