Plzeň vs. Příbram
Branky: 12´ Barák, 32´ Mašek
Žluté karty: Kilián
Diváci: 70
Příbram: Kukla – Lukeš, Cafourek, Viták, Pyszny – Brandner (62´Dušek), Kilián, Ščevík (62´Muzika), Barák (70´Hovorka) – Říha (41´Kožmín), Mašek Náhradní brankář: Hňup

Cenné vítězství z Plzně

Marek Zárybnický

Utkání v Plzni mělo oboustranně dobrou kvalitu a po poctivém výkonu si vezeme tři body z Plzně.
Utkání v Plzni mělo oboustranně dobrou kvalitu. V prvních deseti minutách hry šli Ščevík a Mašek sami na domácího gólmana, ale oba si vylámali zuby. Ve 12min. na levé straně zakombinoval Mašek s Barákem. Barák ostrým centrem před branku nedal jinou šanci domácímu obránci, než dorazit míč za čáru 0:1. O pět minut později se vyznamenal Kukla, který chytl samostatný únik domácímu Likemu. Nadále se akce střídali na obou stranách, ale bez gólového vyjádření. Ve 32min. posunul míč Brandner na nabíhajícího Maška a ten střelou z vápna k levé tyči nedal Špirochovi šanci, 0:2. Do konce poločasu ještě vystrašil bombou těsně vedle tyče domácí Chasin. Do druhého poločasu nastoupili naši hráči s velkou chutí a domácí chvílemi nestačili na naše rychlonohé útočníky. Bohužel Kožmín ani Mašek nenašli cestu ke vstřelení branky. V 51min. nastřelil Barák tyč a z protiútoku měli domácí rohový kop, po kterém se dostali k největší šanci. Včasným zásahem Cafourka před brankovou čárou naši hráči udrželi čisté konto. Od této chvíle existovalo jen jedno mužstvo a po vydařeném a poctivém výkonu si vezeme tři body i z Plzně.