Branky: 13. a 62. Dvořák, 50. a 68. Mašek, 7. Pyszny, 76. Brandner
Rozhodčí: Vlasjuk - Vočka st., Vočka ml.
Diváci: 35
Příbram: Kočí – Lukeš, Cafourek, Viták, Pyszny – Dvořák, Kilián, Ščevík, Barák (62. Hovorka) – Říha (55. Brandner), Mašek

Vysoké domácí vítězství

Marek Zárybnický

Čtvrté vítězství bylo vysoké, přestože druhá polovina prvního poločasu patřila naší nepřesnosti a lehkomyslnosti. Soupeř však vytěžil jen jeden gól.
Utkání začalo velkým tlakem našich hráčů a góly na sebe nenechaly dlouho čekat. V 7. centroval Ščevík a ve skrumáži před brankou se nejrychleji orientoval Pyszny – 1:0. Vzápětí trefil Dvořák břevno a z následné dorážky hlavičkoval vedle. Ve 13. kombinoval Mašek s Dvořákem a druhý jmenovaný zvýšil na 2:0. Poté naši hráči polevili a pod dojmem, že se nemůže nic stát, vyrobil Cafourek s Lukešem penaltu, kterou hosté bezpečně proměnili – 2:1. Do konce poločasu naši hráči znervózněli a nedokázali si vynutit počáteční převahu. Druhý poločas z počátku navázal na závěr prvního. Naštěstí přišla 50. minuta, kdy se ve vápně nejlépe orientoval Říha a narazil Maškovi, který střelou k levé tyči uklidnil naše hráče – 3:1. Poté hosté v ojedinělé šanci hlavou nebezpečně ohrozili naší branku, ale bez úspěchu. V 62. opět vyzval Mašek aktivního Dvořáka ke skórování a bylo 4:1. Naši hráči získali pevnou půdu pod nohama a závěr zápasu proměnili v exhibici. Na počátku 68. oplatil Dvořák Maškovi předchozí výzvy a bylo to 5:1. V závěru zápasu našel ještě Mašek volného Brandnera a ten upravil na konečných 6:1.