07.09.2010
Branky: 24. Mašek (P), 64. Říha
Žluté karty: Hovorka
Rozhodčí: Čurda
Příbram: Kukla – Lukeš, Cafourek, Viták, Pyszny – Brandner, Kilián, Barák (23. Hovorka), Muzika (69. Halmo) – Mašek, Říha

Vybojované vítězství v Liberci

Marek Zárybnický

V Liberci nás čekal těžký soupeř, ale naši hráči prokázali bojovnou morálku a dokázali vyhrát i pátý zápas v řadě.
V začátku zápasu jsme překvapili domácí rychlou akcí po levé straně, ale na Pyszného ostrou střelu k zadní tyči nedosáhl Mašek ani Říha. Následující minuty nepřinesly mnoho vzruchu, a tak až ve 24. minutě se po chybě Pyszného dostali domácí nabídku ke vstřelení gólu a tu využili – 1:0. Naše hráče to naštěstí vyburcovalo k vyšší aktivitě. Po centru Muziky ve 29min. byl faulován Mašek a pokutový kop sám proměnil - 1:1. Do přestávky se hrálo spíše ve středu hřiště bez výraznějších akcí. Druhý poločas začal vyrovnaně a pozorně z obou stran. V 50. minutě hlavičkoval Říha vedle a domácí v následujících minutách měli dva přímé kopy, z kterých nic nevytěžili. V 62. minutě dostal nabídku k sólu na gólmana Brandner, ale z tutovky byl pouze roh. O dvě minuty později se Brandner opět dostal za obranu domácích a centrem před branku domácích našel nabíhajícího Říhu, který se nemýlil – 1:2. V 71. si dobrým průnikem vytvořil střeleckou pozici Halmo, ale jeho střela neměla patřičnou razanci. Poté se domácí snažili vyrovnat, ale sérii přímých kopů z uctivé vzdálenosti i rohový kop naši hráči vyřešili. Závěr zápasu se odehrál ve středu hřiště, a tak se můžeme radovat z vítězství v Liberci.
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019