13.09.2010
Žluté karty: hosté 2x
Červené karty: hosté 1x
Rozhodčí: Duchoň - Paukner, Sandr
Příbram: Kukla – Lukeš, Cafourek, Viták, Pyszny – Brandner (65. Pospíchal), Kilián, Dvořák (65. Sedláček), Barák – Dušek (41. Muzika), Mašek

V dalším domácím utkání jsme si s chutí zastříleli

Marek Zárybnický

Mužstvo Sokolova přijelo odhodlané navázat na poslední dobré výsledky a dobrým pohybem nedávali z počátku mnoho volného prostoru našim hráčů. Přesto naši hráči postupně získávali převahu a soupeře nakonec vyprovodili s půl tuctem branek.
V začátku zápasu hosté zahrozili hlavičkou po přímém kopu. Poté se uvolnil Mašek, ale zatím vyloženou šanci neproměnil. Ve 13. minutě kopal Mašek přímý kop a nedal Strnadovi v brance hostů šanci – 1:0. O pár minut později se po centru ocitl sám Brandner, bohužel z deseti metrů trefil jen brankáře. Deset minut před koncem prvního poločasu trefil Mašek tyč. Po vyloučení za úder loktem se hosté soustředili více na obranu, přesto naši hráči těsně před koncem poločasu zvýšili náskok, když Brandner dorazil do odkryté branky Barákův centr – 2:0. Druhý poločas se hrál za stálé převahy našich hráčů a bylo otázkou času, než začnou padat branky. V 50. zvýšil skóre střelou Mašek – 3:0. O osm minut později vrátil přetažený centr Viták před branku a Cafourek hlavou zvýšil na 4:0. V 60. pronikl po levé straně Dvořák, Mašek však jeho nabídku nevyužil. O dvě minuty později vyprášil rukavice Strnadovi Kilián. Po rychlé rozehrávce Pospíchala převzal míč Mašek a střelou na zadní tyč zvyšoval na 5:0 pro naše barvy. I v závěru druhého poločasu si naši hráči nechali pro diváky jednu ostrou a po centru Muziky se rychle ve vápně orientoval Sedláček a upravil na konečných 6:0.
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019