19.09.2010
ČLD U 17 A, 7. kolo
Písek vs. Příbram
Branky: 20., 51. a 69. Brandner, 54. Mašek
Příbram: Kukla - Lukeš, Cafourek, Viták, Pyszny (68.Sedláček) - Brandner, Kilián, Barák, Muzika (41.Hovorka) - Mašek (64.Pospíchal), Dušek (58.Říha)

Lehkomyslný přístup v prvním poločase naštěstí nahradil druhý

Marek Zárybnický

V zápase s jedním s nejslabších mužstev v soutěži jsme sice podali asi nejslabší podzimní výkon, ale nakonec i přesto jsme dokázali výrazně zvítězit.
Zápas začal z obou dvou stran velmi rozháraně a na velkém hřišti bývalé Dukly míč více běhal v autu než na hřišti, takže se dlouho na hřišti nic nedělo. Výjimkou byl rohový kop Baráka ve 20. minutě po němž se hezky hlavou trefil Brandner - 0:1. Soupeř však po deseti minutách při své první návštěvě našeho pokutového území, též po rohu, po nedůrazu Kukly a Pyszného dorážkou vyrovnal - 1:1. Nám se nedařila kombinace, mužstvo mělo malý pohyb, a tak soupeři stačilo poctivě bránit, kouskovat hru a kromě sólového nájezdu Brandnera jsme se nedostali do konce poločasu do vyložené brankové příležitosti. V druhém poločase jsme přeci jen zlepšili pohyb, zpřesnili kombinaci a výsledkem byli dvě krásné branky. Nejprve se prosadil v 51. minutě po sólu přes tři obránce opět Brandner - 1:2 a v 54. nádhernou křížnou střelou do šibenice i kanonýr Mašek - 1:3. Tím byl odpor soupeře zlomen a ve zbytku zápasu bylo jen otázkou, kolik branek odevzdanému soupeři nastřílíme. Z několika šancí nakonec udeřilo jen z kopačky tento zápas nadstandardně produktivního "Pepika" Brandnera, který po kolmici Vitáka z pomocí tyče, angličanem uzavřel skóre na 1:4. Z několika dalších šancí stojí za zmínku jen kuriózní neproměnění 100% šance Říhy, po střele Baráka z trestného kopu do břevna. A jak už se stalo téměř tradicí, i tento zápas k údivu všech trenérů i diváků, z nepochopitelných důvodů ukončil rozhodčí o 5 minut.........
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice