27.09.2010
ČLD U 17 A, 8. kolo
Příbram vs. Most
Branky: 36., 59. a 63. Mašek, 4. a 26. Brandner, 10. a 40. Dušek.
Rozhodčí: Pastyřík - Jarolímek, Malý
Příbram: Kukla – Pyszny, Cafourek, Viták, Muzika – Brandner, Kilián, Barák, Hovorka – Dušek (57. Říha), Mašek

Série bez ztráty pokračuje

Marek Zárybnický

Díky dobré produktivitě v první půli si Most odváží zasloužený debakl.
Začátek zápasu nás zastihl v dobré pohodě a ve 4´ po kombinaci Duška s Barákem a následně Hovorkou chladnokrevně otevřel skóre Brandner - 1:0. O pět minut později vystřelil nebezpečně Mašek a jeho střelu dorazil Dušek – 2:0. Poté přišla pasáž s mnoha nepřesnostmi v naší rozehrávce a soupeř zahrozil dvěma střelami z vápna, když druhá tečovaná byla se štěstím nalezena pod padajícím Kuklou. Ve 26´ se dostal do šance Brandner a potvrdil svoji střeleckou formu a bylo 3:0. Čtyři minuty před koncem poločasu se prezentoval krásnou kolmicí na Maška výborně hrající Kilián a Mašek střelou přes padajícího brankáře zvýšil na 4:0. V poslední minutě poločasu se prosadil ještě aktivní Dušek – 5:0. Druhý poločas jsme začali náporem, ale nespočet šancí naši hráči neproměnili. Až v 59´ vyslal krásně přihrávku Cafourek za obranu soupeře na Maška a ten se v těchto situacích většinou neplete – 6:0. V 63´ dostal do vápna přihrávku opět Mašek a chytrým lobem uzavřel skóre na 7:0. Poté mohl ještě Říha dvakrát zvýšit brankový účet, ale neměl potřebný klid v koncovce.
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019