Branky: 34. Brandner, 36. Dušek, 51. Dvořák, 62. Říha
Příbram: Kukla – Pyszny, Cafourek, Viták, Šindelář – Brandner, Barák (67´ Sedláček), Dvořák (64´ Hovorka), Muzika – Dušek (50´ Říha), Mašek

Magické datum 10.10.2010, desátém mistrovském utkání = desáté vítězství v řadě.

Marek Zárybnický

Zajížděli jsme na půdu "sešívaných", druhého celku tabulky a předvedený výkon zaslouženě přinesl tři body na náš účet.
Počáteční tlak domácích jsme přežili bez újmy i díky Kuklovi a hasícímu Vitákovi. Ve 12´ vystrašil domácího gólmana Barák. Domácí byli v těchto chvílích důrazní a nebezpeční. Ve 23´ vykombinovali domácí naší obranu a překonali i Kuklu, ale orazítkovali pouze tyč. Po půlhodince hry jsme se i my začali prosazovat k nebezpečným situacím. V jedné takové po centru Maška trefil Dvořák tyč domácí branky. Ve 31´ po rohu domácích se do brejku dostal Mašek a šel sám od půlky na gólmana domácích. Ten však zachoval chladnou hlavu a Maška vychytal. O tři minuty později se k centru dostal dobře hrající Muzika a našel před brankou Brandnera – 0:1. Závěr poločasu nás zastihl v dobré formě a takřka totožná akce z levé strany o dvě minuty později, kdy centroval Dvořák na zadní tyč na nabíhajícího Brandnera. Brandner svoji šanci hlavou ještě nevyužil, ale důraz ve vápně prokázal Dušek a dorážkou nás poslal do dvoubrankového vedení – 0:2. Do druhého poločasu jsme vlétli podobně jako na Kladně, a také se stejným nulovým efektem. Nejprve Šindelář po Maškově uvolnění nepřekonal brankáře, z čehož jsme získali roh. Z rohu se objevil míč před samotným Vitákem, ten se šance lekl a hlavičkoval nepřesně. Nadále naši hráči aktivně napadali a vyplatilo se. V 51´ Dvořák vybojoval míč ve středu pole, přistrčil Maškovi, jehož střelu brankář vyrazil před dobíhajícího Dvořáka a bylo 0:3. V 62´ uháněl Brandner sám na brankáře a po jeho střele dorážel nadvakrát Říha – 0:4. S domácími to vypadalo na debakl, ale v 73´ a 75´ minutě jsme se nechali nachytat a domácí korigovali na 2:4. V závěru mohl Mašek a Říha posunout skóre výše, ale své šance neproměnili.