18.10.2010
Příbram vs. M. Boleslav B
Branky: 5´ a 12´ Mašek, 60´ Cafourek
Rozhodčí: Haltuf - Paukner, Svoboda
Příbram: Kukla – Pyszny, Cafourek, Viták, Muzika – Brandner, Kilián, Barák, Dušek (64´ Hovorka) – Říha (53´ Ščevík), Mašek

Houževnatý soupeř nám dovolil „pouze“ tři góly

Marek Zárybnický

Nedělní domácí zápas jsme prakticky sehráli na polovině hostů, ale i díky soupeřově defenzivnímu stylu jsme se neprosadili vícekrát.
Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned z počátku po uvolnění Říhou se zastřeloval Mašek. Během 5´ přistrčil Kilián opět Maškovi a jeho střela z 25m o břevno do branky nám přinesla vedení 1:0. I nadále jsme soupeře nepouštěli do souvislejších akcí a ve 12´ opět Mašek střelou ze střední vzdálenosti zvyšoval na 2:0. Stav dva nula nás neukolébal a nadále jsme si vytvářeli šance. Bohužel Brandner, Pyszny ani dvakrát Mašek nebyli úspěšní. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi uspokojeně a i díky defenzivně laděným hostům jsme patnáct minut prakticky neohrozili jejich branku. Až v 58´ se zablýskalo na lepší časy, ale Dušek ve velké šanci neuspěl. O dvě minuty později centroval Barák a našel na malém vápně nabíhajícího Cafourka, který nás uklidnil gólem na 3:0. Do konce zápasu jsme hosty k ničemu nepustili, a tak ani šance Brandnera a Hovorky již na stavu nic nezměnili. Věříme, že hráči si vítěznou formu udrží i na Duklu, která stejně tak jako my, v tomto ročníku ještě neprohrála!!!
středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019