01.11.2010
Branky: 20´ a 71´ Ščevík, 61´ a 79´ Mašek, 33´ Bartoš
Žluté karty: 1:2
Rozhodčí: Garaja - Divílek, Kabíček
Příbram: Kukla – Pyszny, Cafourek, Viták, Muzika (56´ Hovorka) – Brandner (71´ Sedláček), Kilián, Ščevík (71´ Říha), Barák – Bartoš (63´ Dušek), Mašek

Vítězná série nekončí

Marek Zárybnický

Naši hráči prokazují, že vůle po vítězství jim nechybí, a tak i Teplice odjíždějí s prázdnou
Po počátečním desetiminutovém oťukávání se šance zrodili až ve druhé desetiminutovce. Nejprve Bartoš po závaru spálil tutovku a poté Barák z přímého kopu mířil těsně vedle. Ve 20´ Ščevík zpracoval a levou trefil skákající míč krásně k tyči – 1:0. Poté Mašek z rozehraného rohu nepřekvapil střelou brankáře hostů. Chvíli poté centroval Brandner, ale Bartoš trefil hlavou z bezprostřední blízkosti břevno a odražený míč neumístil mezi tyče Mašek. Ve 33´ byla k vidění jedna z nejhezčích akcí zápasu, kdy závěr akce obstaral Muzika centrem na nabíhajícího Bartoše, který hlavou zvýšil na 2:0. Ve druhém poločase bylo k vidění několik gólových příležitostí, ale dvakrát Brandner i Bartoš a nakonec ani Cafourek po rohu nemířili přesně. V 61´ přelstil obránce hostů Brandner, pronikl do vápna, kde zpětnou přihrávkou našel Bartoše. Bartoš ještě vylepšil situaci nahrávkou Maškovi, který zakončil gólem na 3:0. V 70´ poprvé zahrozil soupeř, který rozehrál přímý kop okolo naší zdi, ale střelec mířil vedle. Z protiútoku si po lajně naběhl Barák, jehož centr proměnil Ščevík – 4:0. V závěru ještě zahrozil soupeř střelou nad branku a v zápětí Sedláček trefil tyč. Tečku si tentokrát nechal Mašek. Přímý kop z hranice vápna trefil do šibenice na konečných 5:0.
pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim