10.11.2010
Žluté karty: 2:3
Červené karty: 1:0
Rozhodčí: Krupa - Barcuch, Mohr
Příbram: Kukla – Pyszny, Cafourek, Viták, Muzika (41´ Dušek) – Brandner, Kilián, Ščevík, Barák – Bartoš (68´ Říha), Mašek

Vítězná série končí v Jablonci

Marek Zárybnický

Za porážkou v Jablonci je velké množství neproměněných šancí, a tak jsme se museli poprvé sklonit.
Začátek utkání byl takzvaně vyčkávací, kdy postupně jsme pasivně hrající domácí drželi na jejich půlce. V 17´ se do vyložené šance dostal Ščevík, ale z hranice vápna trefil brankáře a dobíhající Mašek nedosáhl na vyražený míč. Domácí se do útoku moc netlačili a my jsme se snažili trpělivě čekat na příležitosti. Jedna taková vznikla po Bartošově rychle rozehraném přímém kopu na půlce. Přihrávka našla nabíhajícího Maška, ten šel od půlky sám a domácí jej podrazili na hranici vápna, za což si domácí obránce vysloužil červenou. Z přímého kopu Mašek trefil tyč. Chvíli poté měl ještě jednou šanci Mašek, a když vyrazil brankář domácích na tyč střelu Pyszného z 25m, přišel trest. Domácí se ještě více zatáhli a vyráželi k rychlým protiútokům. Ve 39´ z jednoho takového vybojovali roh a po jeho rozehrání se dostali díky naší nedůslednosti do vedení 1:0. Ve druhém poločase se hrálo podle předpokladů v podstatě na jednu branku. Domácí vsadili vše na defenzívu s rychlými protiútoky a my jsme se snažili odemykat obranný val. Postupně jsme se dostali do mnoha gólových příležitostí. Po střele Duška zazvonila opět tyč, ale nic se nezměnilo. Domácí držel vynikající brankář, a také velká dávka štěstí. Domácí zahrozili již jen jednou, opět po rohovém kopu. Dnes nám prostě nebylo souzeno, a když v 72´ Mašek neproměnil ani penaltu, vypadalo to s námi bledě. Závěr zápasu nás nezastihl v psychické pohodě, a tak honba za vyrovnáním vyšla naprázdno.
pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim