Branky: 29´ a 53´ Mašek, 22´ Ščevík z PK, 41´ Barák
Rozhodčí: Blažej - Kelner, Paukner
Příbram: Kukla – Pyszny, Cafourek, Viták, Šindelář (65´ Hovorka) – Brandner, Kilián, Ščevík (50´ Muzika), Barák – Mašek (71´ Sedláček), Dvořák (41´ Dušek) Náhr.: Kočí, Říha

Bohemka přijela smířená s porážkou

Marek Zárybnický

V posledním podzimním zápase jsme nenechali nic náhodě, a tak jsme si mohli spravit chuť po nevydařeném zápase v Jablonci
Po počátečním oťukávání jsme převzali iniciativu a postupně si naši hráči připravovali šance. Centry směrované před branku zůstaly zatím nevyužité, protože nabíhající hráči nebyli dostatečně důrazní. Po čtvrthodince hry jsme měli výhodu dvou přímých kopů z hranice vápna, ale Barák ani Mašek na hostujícího brankáře nevyzráli. Chvíli poté postupoval zleva Mašek na brankáře, ale z úhlu trefil vybíhajícího Janouška. Ve 22. minutě vysunul Dvořák kolmicí za obranu nabíhajícího Maška a ten byl v pokutovém území podražen. Pokutový kop proměnil Ščevík – 1:0. Hosté hrozili jen z uctivé vzdálenosti a s tím si Kukla poradil. Naopak, naši hráči dnes kombinačně převyšovali soupeře. Krásná kolmice od Ščevíka opět na Maška znamenala ve 29. minutě zvýšené vedení na 2:0. Ihned po znovuzískání míče vyslal Maška Kilián, ale tentokrát udělal Mašek kličku delší a šanci nevyužil. Do konce poločasu bylo z naší strany patrné mírné polevení. Do druhé půle naši hráči vstoupili výborně a po centru Pyszného ve 42. minutě trefil Mašek padajícího obránce, ale dobíhající Barák vše vyřešil k naší spokojenosti – 3:0. O pět minut později šel zprava sám Brandner, ale trefil jen brankáře Janouška. V 53. minutě „štrikoval“ Muzika ve vápně soupeře a po přihrávce Maškovi to bylo 4:0. V 57´ chtěl Dušek přelstít brankáře hostí, ale i s jeho mírnou tečí přestřelil. Naši hráči opět polevili a soupeř mohl korigovat ze dvou přímých kopů ze 17 respektive 20 metrů, ale v prvém případě střelec přestřelil a ve druhém Kukla chytil. V závěru měl ještě šanci Viták, bohužel bez efektu. Naši hráči prokazovali po celý podzim celkem vyrovnané výkony se spoustou vstřelených branek a je na místě jim za to poděkovat a těšit se na podobně zdravé tažení v jarní části.