08.11.2010
Branky: Lagron, Hanuš
Žluté karty: Dušek Tomáš, Soldát
Rozhodčí: Haltuf- Kelner, Kabíček
Příbram B: Stareček - Dušek Tomáš (80. Dušek Jakub), Jiránek, Soldát, Šindelář - Lípa (36. Hanuš), Dvořák, Hutta, Königsmark (89. Bartoš) - Lagron (65. Mára), Rosůlek
ZČE Plzeň: Jakoubek - Macht, Kraus, Mundl, Janda, Mezsáros, Mašek, Klail, Marinov, Škarda, Janda

B dorost divizním půlmistrem

David Vavruška

Starší dorost dotáhl divizi staršího dorostu do úspěšného podzimního konce a přezimuje na prvním místě tabulky. A to přesto, že to nebyl zrovna nejpovedenější zápas podzimu a mužstvo muselo otáčet vývoj utkání z 0:1.
Dobře hrající hosté se dostali do vedení ve 32.minutě, když obrana domácích hrubě chybovala po autovém vhazování a hráč soupeře proměnil samostatný nájezd na brankáře Starečeka. Naštěstí neprohrávala Příbram dlouho. Hned po pěti minutách se trefil hlavou Lagron po centru Dvořáka. Hned v první minutě druhé půle zahrával Hanuš trestný kop, jeho centr před brankou přeletěl nad hlavami všech hráčů a skončil u zadní tyče hostující branky. Hosté se potom snažili ze všech sil vyrovnat, měli dvě velké šance z volných přímých kopů z hranice šestnáctky, ale na výsledku se již nic nezměnilo a příbramští zakončili polovinu sezóny jako půlmistr.
neděle 27.9.2020
AC Sparta Praha
12. 09. 2020
Tiskovka S Pavlem HORVÁTHEM po utkání s Opavou
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO