09.10.2010
Příbram B vs. SKP Č. Budějovice
Branky: Lagron, Königsmark
Rozhodčí: Pospíšil - Hruška, Hutta
Příbram B: Stareček - Mezera (75. Mára), Hutta, Soldát, Šindelář - Dvořák, Krameš Lukáš, Königsmark - Lípa (70. Krameš Martin), Rosůlek (73. Hanuš), Lagron
SKP Č. Budějovice: Kříž - Navrátil, Wohlgemuth, Janeček, Wegenkittl - Kasper, Netočný, Novotný, Mertl - pouzar, Paclík

Starší dorost tentokrát musel v divizi body vybojovat

David Vavruška

Starší dorost v divizi staršího dorostu opět vyhrál, ale tentokrát se musel o vítězství strachovat a proti dobře hrajícímu a bojujícímu soupeři vyhrál tentokrát šťastně o gól.
SKP vlétlo do zápasu jako uragán na rozdíl od jiných mužstev, které se tu zakopali před vlastní vápno, a bylo na hostech vidět, že chtějí hrát a vyhrát. Na pět minut zamkli domácí v jejich pokutovém území a vytvořili si po sérii rohových kopů několik šancí. Tu největší vytáhl Stareček krásným zákrokem na roh. Po pěti minutách to však bylo 1:0 na druhé straně. Königsmark vyslal do úniku Lagrona a ten se trefil k tyči. Šance se do konce poločasu objevovaly na obou stranách, za naše mužstvo spálili ty největší Rosůlek, který trefil tyč a Lagron, který tentokrát sám před brankářem neproměnil. Hned na začátku 2.poločasu uklidnil mužstvo Königsmark, jehož střela pravačkou z 20 metrů zapadla za tyč hostující branky - 2:0. Hosté po několika šancích a dobrých zákrocích Starečka snížili v 70.minutě z přímého kopu, který prošel zdí, která se rozestoupila. V 79.minutě mohl znovu zvýšit Martin Krameš, ale z pěti metrů sám před brankou napálil tvrdou střelou jen brankáře hostí.Když hosté nevyužili další dvě šance hlavou v 85. a 89.minutě, vyhrál tentokrát dorost šťastně 2:1.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas