26.09.2010
Česká liga st. žáků, 8. kolo
Hradec K. vs. Příbram
Branky: 61. Růžek (vlastní)
Rozhodčí: Šiling, Zavřel, Dujsík
Hradec K.: Ordelt - Fenz, Heidler, Hrabar, Majurník - Kočnar (43. Zdržálek), Zorvan, Šejvl, Lekeš (36. Drašnar, Kočnar, Lekeš) - Charvát (36. Korčák), Breda
Příbram: Balík – Matějů (67. Špinar), Kvěch, Růžek, Kvída - Rys – Červeňák, Farkaš, Suchan, Hušek (31. Svojše, 36. Hušek, 54. Svojše) – Černý

Příbrami prohrála v Hradci Králové vlastním gólem 10 minut před koncem

Jiří Baran

V 8. kole žákovské ligy prohráli starší žáci v Hradci Králové 0:1, i když Hradec Králové gól nedal. Příbram totiž prohrála vlastní brankou ze 60. minuty. Po vyrovnaném prvním poločase se Příbram prakticky celý druhý poločas jen bránila. Příbramským žákům se zatím venku nepodařilo zvítězit.
V první poločasu byly k vidění hlavně souboje uprostřed hřiště s minimem zakončení a šancí. Do první větší příležitostí se dostala Příbram ve 22. minutě – Černý dostal přesný pas, ale jeho přihrávka na Červeňáka bohužel neprošla. Červeňák se sice nakonec k zakončení dostal, ale jeho slabší střelu domácí brankář zlikvidoval. Ve 29. minutě se do vyložené šance dostali i domácí, ale dorážku do prázdné příbramské branky naštěstí neproměnili.. Ve druhém poločasu domácí jednoznačně přehrávali příbramský tým, který se snažil vyrážet k rychlým protiútokům. Jedinou větší šanci si Příbram vytvořila v 56. minutě po narážečkách mezi Černým a Rysem, ale Černého střelu brankář Ordelt vyrazil. Rozhodnutí přišlo v 60. minutě. Jinak výborný Balík špatně rozehrál odkop, ten skončil jen před příbramským velkým vápnem na noze hradeckého hráče. Následovala přihrávka a přízemní centr před branku. Růžek trefil obranný odkop tak nešťastně, že míč skončil v síti hostů. Za svou převahu, zejména ve druhém poločase si domácí vítězství zasloužili, i když Příbram byla blízko zisku alespoň bodu za remízu. V dosavadních čtyřech podzimních zápasech venku získali příbramští starší žáci pouze bod a vstřelili jen jeden gól.
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.