Branky: 22. Rys, 26. Doubrava, 69. Petrák – 70. Flégl
Příbram: Balík – Matějů (51. Doubrava, 63. Svojše), Kvěch, Růžek, Kvída - Farkaš, Suchan, Rys, Hušek (28. Petrák, 36. Hušek, 51. Petrák) – Svojše (24. Doubrava, 36. Svojše, 56. Matějů, 67. Hušek), Černý
Teplice: Le Huy, Svoboda, Novák, Tesařík, Baran J., Vlétl, Výborný, Růžička, Chládek, Procházka, Nutil

Příbram udolala Teplice – rozhodla úspěšnost v proměňování šancí – 3:1 (2:0)

Jiří Baran

Ve 12, kole žákovské ligy zvítězili starší žáci nad Teplicemi 3:1. Hosté z Teplic měli sice tři čtvrtiny zápasu výraznou územní převahu, ale Příbrami se tentokrát podařilo proměnit tři ze svých čtyř gólových příležitostí.
Zápas nezačali příbramští žáci dobře. Jejich výkon výrazně zaostával za hrou předváděnou doma proti Slavii i Spartě. Hra byla statická, a nedůrazná s velkými množstvím nepřesných přihrávek a ztracených míčů. V prvních deseti patnácti minutách měl soupeř z Teplic znatelnou územní převahu, ale výraznější šanci si nevytvořil. Časem se hra vyrovnala, Příbram zpřesnila a zrychlila svou hru a přišly i branky v síti Teplic. V 22. minutě vzal na sebe, jako správný kapitán, odpovědnost Rys. Převzal si míč na vlastní polovině, přes čtyři teplické hráče prošel „útočnou polovinou“ a z hranice šestnáctky vyslal prudkou střelu po zemi k levé tyči. Brankář Le Huy nestačil ani pořádně zareagovat – 1:0. Domácí zvýšili své vedení ve 26. minutě. Po výkopu Balíka si pro míč seběhl Černý a nahrál Farkašovi. Farkaš vrátil centrem balón zpět do velkého vápna. Hlavičku Černého vytlačil. Le Huy na břevno. Ke smůle teplických, a na štěstí pro Příbram, se míč vrátil zpět do hřiště, kde ho dobře postavený Doubrava dorazil do branky – 2:0. Druhý poločas zahájila Příbram podstatně lepší hrou, než ten první. Ve 40. minutě se po centru Černého dostal k hlavičce zcela volný Matějů. Míč z jeho hlavy skončil těsně vedle levé tyče teplické branky. Ve 47. minutě se do vyložené šance dostali také hosté – před Balíkem se ocitnul neobsazený útočník, ale jeho střela si nenašla cestu mezi tyče domácí branky. Hra Příbrami začala opět upadat do podprůměru, tepličtí vycítili svou šanci a vyvinuli maximální snahu o snížení vedení domácích. Úsilí hostů ale končilo na hranici šestnáctky, i když velkou část druhého poločasu strávili na polovině Příbrami. Definitivní pojistka příbramského vítězství přišla v 69. minutě. Po rychlém výkopu Balíka a narážečkách mezi Černým a Svojšem přenesl Černý hru doprava a našel Petráka, který už měl před sebou jen teplického brankáře. Petrák si s šancí poradil tím nejlepším způsobem a obstřelil Kozu – 3:0. V závěru přišla Příbram o čisté konto, když Balíkovi v 70 min. propadl míč po tělem a Flégl neměl problém dovézt míč do prázdné branky – 3:1.