05.09.2010
Divize sk. A - Mladší žáci, 5. kolo
Domažlice vs. Příbram
Branky: Pecka, Krůta, Hušek.
Příbram: Fejtl, Morav, Baran, Schobel, Glogar, Sedláček, Malý, Pavlišen, Korecký, Pecka, Krůta, Mareš, Beran, Petřík, Čížek, Hušek.

Pouze bod z Domažlic

Alexandr Pavlišen

Příbramští "B" žáci pouze remizovali v Domažlicích.
Příbram tahala po většinu zápasu za delší konec provazu, avšak chyby v obraně dokázali domácí potrestat.
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.