26.09.2010
Příbram vs. Plzeň
Branky: Fejtl 2, Morav, Krůta
Žluté karty: Beran
Příbram: Mareš - Pavlišen, Sedláček, Beran, Petřík, Schobel, Krůta, Pecka, Fejtl, Morav, Hušek, Čížek, Baran, Korecký, Malý

Příbramští "B" žáci ztratili v závěru dobře rozehraný zápas

Alexandr Pavlišen

Příbramští po brankách Dana Morava, Davida Krůty a dvou gólech Patrika Fejtla vedli na domácím hřišti již 4:2.Penalta v jejich síti na 4:3 přinesla na jejich kopačky nervozitu a další dva góly Plzeňských srazili Příbramské kluky do kolen. V závěru Plzeň přidala ještě 6 gól a mohla zaslouženě slavit.
sobota 30.5.2020
SK Sigma Olomouc
26. 05. 2020
Kouč ostravského týmu Luboš Kozel hodnotí duel s Příbramí
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.