10.10.2010
Divize sk. A - Mladší žáci, 10. kolo
Sedlčany vs. Příbram
Branky: Fejtl, Beran
Příbram: Koreký, Mareš, Pavlišen, Beran, Glogar, Malý, Čížek, Hušek, Morav, Pecka, Baran, Sedláček, Krůta, Fejtl, Schobel

Příbramští rozhodli v samém závěru o svém vítězství

Alexandr Pavlišen

Po bezbrankovém poločase získali po vyrovnávajícím gólu Patrika Fejtla a přímém kopu Ondry Berana v první minutě nastavení Příbramští "B" žáci zaslouženě 3 body.
Za krásného slunečně-podzimního počasí přijeli Příbramští na fotbalový stadion do Sedlčan s cílem a odhodláním naplno bodovat. Od úvodního hvizdu se snažili jít tomuto cíli naproti. Jejich hra nepostrádala kombinaci,nasazení a tak Sedlčanské po celý první poločas prakticky nepustili na svou polovinu. Ve 20. minutě se hosté dostali krásnou kombinací na jeden dotek těsně před Sedlčanského gólmana. Střela Patrika Fejtla zamířila nekompromisně do brány a Příbramáci se již s rukama nad hlavou radovali, když v posledním zlomku sekundy z brankové čáry míč odkopl hráč domácích. Ve 35 minutě hostům zatrnulo. Po pravé straně se prosmýknul Sedlčanský útočník a orazítkoval tyč! To bylo ze strany Sedlčanských na dlouhé minuty vše. I druhý poločas začal v režii Příbramských a sním i dobývání Sedlčanské svatyně, ale přes 10 bránících hráčů Sedlčan se ne a ne dostat. A jak už to někdy ve fotbale chodí, povedlo se domácím z brejku otevřít skóre zápasu 1:0! Pro Příbramské to byl šok! Oklepali se však velmi rychle a ještě zvýšili své úsilí. O 4 minuty později dostal krásný míč do běhu Patrik Fejtl, obešel obránce i gólmana a krásnou křižnou střelou zavěsil - 1:1! Do konce zápasu zbývaly 4 minuty a začínalo se znova. Hra se kouskovala a čas ubíhal jak Železník při svých triumfech ve Velké Pardubické. Ve chvíli kdy se čas zápasu naplnil, přišel faul na hostujícího Tomáše Pecku zhruba 20 metrů od Sedlčanské brány. Následující přímý kop se ujal rozehrát Ondra Beran. Krásná střela přes zeď domácích doplachtila do Sedlčanské šibenice a radost kluků neznala mezí.1:2!!! Fotbalový pán bůh byl zase jednou doma!
neděle 25.10.2020
FC Zbrojovka Brno
23. 10. 2020
Tomáš Pilík: Trénujeme a čekáme na povolení od vlády
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO