Příbram: Krček - Fejtl, Brotánek, Mára, Šindelář - Kdolský (82. Dušek), Soldát (88. Mezera), Dvořák, Hanuš (86. Königsmark) - Haas (78. Buch), Řezáč
Hradec K. B: Vízek - Ježek, Sikora, Kučera, Krčál - Hegr, Hloušek, Jukl, Bodlák - Bláha, Kovář

Omlazenému staršímu dorostu se vstup do jarní části vydařil

David Vavruška

Starší dorost vstoupil do jarní části soutěže proti Hradci Králové oproti podzimu s dost omlazeným kádrem a přes určitou dávku nervozity utkání zvládl a dobře hrajícího soupeře porazil 2:0 brankami v rozmezí pěti minut ve druhém poločase.
Hosté z Hradce hráli hlavně v prvním poločase v poli velmi dobře, naštěstí pro náš tým jen po vápno. Do velké šance se nedostali. V prvním poločase nehráli příbramští špatně, ale byla na nich znát nervozita ze snahy vstoupit do jarní části soutěže pravou nohou a tak kazili kombinace víc než v přípravných utkáních. Přesto měli domácí v první půli dvě obrovské šance. Nejprve odcentroval v 10.minutě Řezáč a Kdolský trefil dělovkou břevno. Ve 25.minutě se Příbrami povedla kombinace po zemi, Haas se ocitl úplně sám před brankářem Vízkem. Ten vyběhl z branky a Haasovu střelu vyrazil ke Kdolskému, jehož dorážku do prázdné branky vykopl obránce hostí z brankové čáry do bezpečí. Branek jsme se dočkali přesně po hodině hry. Haas napadal rozehrávku soupeře tak, že se míč dostal k Řezáčovi, kterého ve vápně brankář Hradce fauloval a Hanuš proměnil pokutový kop. Za pět minut našel ve vápně soupeře Hanuš Haase, ten si poradil s obráncem a dělovkou do šibenice utkání rozhodl. V 70. minutě přežil dorost Příbrami střelu hostujícího Bláhy do břevna, ale pak už si první tři jarní body uhlídal.