Příbram: Kukla – Hovorka, Pyszny, Viták, Muzika (70´ Cafourek) – Ščevík, Kilián, Barák – Brandner, Bartoš (41´ Kožmín), Dušek

V prvním jarním kole nás prověřil Hradec Králové

Marek Zárybnický

Dvě pěkné branky z prvního poločasu nám pomohly k vítězství
Patnáct minut se soupeři oťukávali a nevypracovali si žádnou šanci. Až v 18min. Brandner vyzval Bartoše a po závaru se kopal roh. Po rohovém kopu byl faulovaný Kilián a Barák nás pěknou střelou z přímého kopu poslal do vedení – 1:0. O pár minut později se centroval Ščevík a Duškovu hlavičku brankář vytěsnil na břevno. Ovšem z následného útoku přihrál Barák Duškovi na levou stranu a Duškova parádní střela skončila v protilehlé šibenici – 2:0. Do konce poločasu ještě zahrozili Brandner, Dušek a Barák, ale k úspěchu jejich střely nevedly. Druhý poločas byl vyrovnaný, a jak naši hráči nevyužili své šance, tak ani soupeř nevstřelil branku, zvláště v 70min. vyrazil Kukla soupeřovu těžkou střelu a zachránil nás od pohromy. V závěru měl ještě šanci Brandner upravit skóre, ale úspěšný nebyl.