20.03.2011
Branky: Mašek 2, Mára
Žluté karty: Mašek
Rozhodčí: Kubr- Kelner, Hruška
Příbram B: Herc- Mezera, Krameš L., Cafourek (46. Mára), Dušek Tomáš- Barák (46. Soldát), Hutta, Buch, Königsmark- Lípa (67. Šindelář), Dušek Jakub (46. Mašek)
Vejprnice: Hinterheizinger- Böhm, Šlajs, Korelus, Smeták, Král, Polesný, Tříska, Grätsch, Mezera, Dolej (Matoušek, Vávra)

Rezervní tým staršího dorostu vstoupil do jarní části vítězstvím

David Vavruška

Starší B dorost zvládl první jarní kolo na výbornou a porazil kvalitní mužstvo Vejprnic 3:1. Potom, co zůstalo v utkání nevyužito snad 10 šancí, musely na vítězství stačit dvě branky Dominika Maška a jedna Jana Máry.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas