14.03.2011
Česká liga st. žáků, 16. kolo
M. Boleslav vs. Příbram
Branky: 10., 42. a 68. Mladá Boleslav - 20. a 28. Černý, 52. Suchan (p)
Žluté karty: Suchan (PB)
Rozhodčí: Baum, Kočárek, Dragoun
M. Boleslav: Hradecký, Siřínek, Braniš, Glockner, Kostraba, Shulz, Lukeš, Duch, Taneček, Zorkler, Baláž
Příbram: Balík - Růžek, Kvěch (25. Špinar, 48. Baran, 57. Kvěch), Holý, Matějů - Červeňák, Rys, Suchan, Hušek (27. Kvída, 36. Hušek, 42. Kvída) - Baran (41. Petrák, 62. Farkaš), Černý

Remíza v Mladé Boleslavi - Příbram se o dva body přípravila sama

Jiří Baran

Vstup do jarní části ligy se příbramským příliš nepovedl. Zápas v Mladé Boleslavi skončil remízou 3:3 (1:2), když domácí vyrovnali dvě minuty před koncem a navíc v poslední minutě sahali po vítězství. Příbrami zejména vázla obranná činnost a všechny tři góly prakticky Mladé Boleslavi darovala.
V neděli po poledni nastoupili v Mladé Boleslavi příbramští starší žáci ke svému prvnímu mistrovskému zápasu v jarní části ligy. Soupeřem jim bylo předposlední mužstvo tabulky, které na podzim doma porazili 4:0. Po úspěšné zimní přípravě byla reálná naděje, že by si příbramští borci mohli odvézt všechny tři body. Ale ukázalo se, že přípravné zápasy nejsou totéž, co soutěžní utkání. Začátek zápasu patřil Příbrami. Z úvodní převahy ale hostě vytěžili jen břevno nastřelené Černým ve 4. minutě. První gól ale vstřelili domácí v 10. minutě. Po dlouhém výkopu propadl míč za obranu. A před vlastní brankou si dávali při odkopu Hušek s Matějů tak dlouho přednost, až balón skončil za brankovou čárou - 1:0. O vyrovnání se ve 20. minutě postarala příbramská útočná dvojice. Baran převzal na vlastní polovině míč a prošel s ním až k brankové čáře boleslavských. Na jeho centr před branku si naběhl Černý a z voleje umístil svou střelu k pravé tyči - 1:1. O otočení skóre ve prospěch Příbrami se postaraly naše "devadesát sedmičky". Ve 28. min. Růžek na lévé straně poslal kolmou přihrávku Kvídovi. Kvída zatáhl míč a jeho centr zleva dorazil do sítě opět Černý - 1:2. Druhý poločas nezačal pro Příbram právě dobře. Ve 42. min. ztratil Kvída na půlce míč, Ml. Boleslav přešla do rychlého protiútoku. Příbramská obrana nedokázala ani na třikrát uklidit balón do bezpečí až se slabý odkop Červeňáka dostal k domácímu hráči. Jeho náhodná střela z 25 metrů skončila v levém horním rohu Balíkovy branky - 2:2. V 52. minutě se Příbram opět ujala vedení. Domácí ve vápně faulovali Suchana, rozhodčí nařídil penaltu a sám faulovaný ji bezpečně proměnil. Závěr zápasu byl, bohužel, ve znamení chyb příbramské obrany. V 68. min. u rohového praporku Holý neuklidil míč do autu, centr před branku Balík jen slabě vyboxoval a po srážce zůstal na zemi. Domácí pak už neměli velký problém trefit opuštěnou branku - 3:3. Od ztráty všech bodů zachránil Příbram brankář Balík - v 70. minutě vytáhl skvělý zákrok, kterým zlikvidoval vyloženou šanci domácích. Zápas tedy skončil remízou, která je spíše ztrátou Příbrami, když daroval Mladé Boleslavi všechny tři její branky. Věřme, že první jarní zápas doma proti Motorletu bude úspěšnější.
neděle 24.1.2021
FK Jablonec
20. 01. 2021
TISKOVKA // Pavel Horváth zklamaně hodnotí porážku s Dynamem
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.