16.03.2011
Česká liga ml. žáků, 16. kolo
M. Boleslav vs. Příbram
Branky: 10. Pazderník, 46. Matoušek
M. Boleslav: Glogar (Peterka) - Leitner (Obdržal), Maršík, Wimmer, Otepka - Hájek (Vančura), Ric, Straka, Pohořálek (Fiala) - Bělohlávek (Pyszny), Pazderník (Matoušek)

Mladší žáci A prohráli v Mladé Boleslavi

Jan Jendruščák

Mladším žákům se vstup do jarní části soutěže nepovedl. Na hřišti třetího celku tabulky prohráli 4:2.
Hosté nezačali zápas špatně a v prvních minutách byli o něco aktivnější než favorizovaná Mladá Boleslav. O to nepříjemnější bylo když domácí dokázali v 8. minutě z první nebezpečnější akce skórovat - 1:0. Odpověď však byla rychlá a Příbram zásluhou Martina Pazderníka v 10. minutě vyrovnala - 1:1. Rozhodujícím okamžikem zápasu byl závěr prvního poločasu, kde se domácím povedlo vstřelil dvě branky. Poločasový stav byl tedy 3:1. Ve druhé půli byla již Mladá Boleslav lepším celkem. Na rozdíl od hostujícího celku dokázali její hráči přesně kombinovat a nedopouštěli se hloupých chyb. Ve 40. minutě pak přidali další gól 4:1. Jiskřičku naděje zažehl pro Příbram ve 46. minutě Honza Matoušek, když se krásně trefil z dálky a snížil na 4:2. Příbram poté dokázala na chvíli svého soupeře zatlačit na vlastní polovinu. Matěj Otepka se ale v pokutovém území soupeře neprosadil a další šance již nepřišli. Závěr utkání si hráči Mladé Boleslavi pohlídali a zaslouženě Příbram porazili.
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.