20.03.2011
Divize sk. A - Mladší žáci, 15. kolo
Beroun vs. Příbram
Branky: Pecka 2, Hušek 2, Morav, Schobel, Lukavský, Fejtl
Příbram: Korecký, Schobel, Sedláček, Fejtl, Morav, Kejha, Pecka, Lukavský, Glogar, Krůta, Hušek, Čížek, Klemš, Kadlečík, Beran, Petřík, Pavlišen, Mareš.

V prvním zápase jara si odvezli příbramští "B" žáci z Berouna 3 body

Alexandr Pavlišen

Lepší kombinační hra a standardní situace Příbramských, byli klíčem k jasné výhře na hřišti Berouna.
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.