14.05.2011
Branky: 60. Vůjtěch, 65. Šinál
Žluté karty: Ševr, Pazderník - Duchek
Rozhodčí: Hrubeš - Kubr, Šafránková
Příbram B: Krček - Doležal, Kvída, Ševr, Žáček - Krameš 81. Wágner M.), Šorna, Pazderník, Mareš (76. Soldát) - Jurdík, Štochl M. (46. Kostorek)
Koloveč: Makó - Došek (42. Duchoň), Baksa, Mour (77. Kožíšek), Parlásek, Duchek, Šperl, Černý, Vůjtěch, Šinál, Duben

Rezerva důležitý zápas nezvládla

Jan Vostrý

Domácí tým se proti dobře bránícímu soupeři nedokázal prosadit a po dvou zásazích ve druhé půli si všechny body odváží Koloveč.
První poločas příliš vzruchu nepřinesl. Ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit větší brankovou příležitost. Do druhé půle nastoupili aktivněji domácí, ale Jurndíkova střela z úhlu skončila jen na boční tyči. Po čtvrthodině hry se prosadili hostující Vůjtěch a poslal Koloveč do vedení. Druhý zásah přišel o pět minut později. Po chybném rozehrání brankáře Krčka se k míči dostal Šinál a z dálky poslal míč do prázdné branky. Domácí se i dál pokoušeli o vstřelení branky, ale vážnější akci si vypracovat nedokázali. Příbramská rezerva si touto prohrou velmi zkomplikovala situaci na konci tabulky a čeká ji ještě tuhý boj o záchranu.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas