3:2
Písek vs. Příbram
Branky: 45. Vančura, 89. Pazderník
Písek: Peterka - Leitner, Wimmer, Maršík, Otepka - Pohořálek, Ric, Straka, Matoušek - Hájek, Pazderník. Střídali: Obdržal, Vančura, Bělohlávek, Pyszny, Fiala
Utkání se hrálo na 3 x 30 minut a trenéři Jendruščák, Obdržal a Pohořálek měli po dlouhé době k dispozici téměř kompletní kádr. Mimo hru tak zůstali pouze nemocný Ondra Drašnar a zraněný brankář Tomáš Glogar. V první třetině byla hra vyrovnaná. Do šancí se však více dostávali hráči Příbrami. První gólovku zazdil v 15. minutě Honza Matoušek, když z malého vápna přestřelil branku domácí Krče. O deset minut později nedosáhl ve stejných místech na míč osamocený Dan Hájek. V obou případech servíroval míč do šance Lukáš Ric. V poslední minutě mohl dát gól do šatny Dominik Straka, jeho slabou střelu však brankář soupeře lapil. Do druhé třetiny přišlo na hřiště v příbramském dresu pět čerstvých hráčů a hráči 1.FK získali územní převahu. Do velké šance se dostal Dan Hájek, který si naběhl na kolmici od Michala Pohořálka. Za již překonaným brankářem však zasáhl jeden z obránců soupeře. Do vedení se tak Příbram dostala až v polovině utkání, kdy Robin Vančura dokázal potrestat špatné vyběhnutí brankáře a lobem otevřel skóre - 0:1. Zanedlouho trefil tyč příbramský Štěpán Pyszny a do dalších dvou šancí se dostal i Honza Matoušek. Skóre se však ve druhé třetině již nezměnilo. Ve třetí třetině se soupeř zvedl a dostal příbramský tým pod tlak. Hrálo se převážně na polovině Příbrami a vyrovnání vyselo ve vzduchu. Naštěstí se tak nestalo a hra se postupem času vyrovnala. V závěru už měla opět více ze hry Příbram. Přišli i další šance. Definitivní podobu výsledku dal v předposlední - tzn. 89. minutě, nejlepší hráč na hřišti Martin Pazderník, který se rychle zorientoval v "šestnáctce" domácích a tvrdou střelou skóroval - 0:2. Příbram si tak odvezla zasloužené vítězství. Téměř po celé utkání byla lepším celkem. Vytvořila si obrovské množství příležitostí. Naopak soupeře pouštěla do šancí minimálně. K dalšímu utkání zajíždějí mladší žáci A v sobotu 19. 2. do Písku.