Motorlet: Rochl - Šindler, Fischer, Císařovský, Malčánek- Přibáň, Opočenský, Řepka, Tobolka- Balcárek, Kundelásek
Příbram: Stareček - Fejtl (75. Dušek), Brotánek, Mára, Šindelář- Kdolský, Dvořák, Sodát (83. Mezera), Hanuš (62. Buch)- Haas (85. Königsmark), Mašek

Starší dorost potvrdil dobrý vstup do jarní části

David Vavruška

Staršímu dorostu se v České lize podařil na rozdíl od podzimu vstup do jarní části sezóny a po vítězství doma nad Hradcem Králové deklasoval pěti brankami pražský Motorlet na jeho půdě a zvítězil vysoko 5:1.
Šance se začaly rodit velmi rychle a brzo bylo jasné, že hosté s prázdnou neodjedou. V 5.minutě se po přihrávce Maška ocitl úplně sám před prázdnou brankou Haas, ale nepochopitelně netrefil v jasné šanci ani míč. Ve 12. minutě šel Mašek úplně sám na domácího brankáře Rochla, ale ten jeho zakončení vytěsnil na poslední chvíli na roh. O pět minut už Příbram vedla. Šindelář přetáhl míč křížem přes pokutové území a Kdolský trefil z voleje vedení 1:0. Za další čtyři minuty bylo s domácími ještě hůř. Kdolského střelu srazili domácí obránci jen k osamocenému Haasovi a ten se tentokrát nemýlil. Ve 27. minutě našel Dvořák lobem v pokutovém území Maška, toho stoper domácích nešikovně fauloval a z nařízené penalty se trefil Hanuš a do kabin šla Příbram s tříbrankovým vedením. Po přestávce se Motorlet zlepšil, nedal penaltu, ale přesto inkasoval ještě dvakrát. Nejprve Mašek proměnil samostatný nájezd na brankáře a v 72.minutě upravil na konečných 5:1 pro příbramské střelou z hranice pokutového území Haas.