20.03.2011
Česká liga ml. žáků, 17. kolo
Příbram vs. Motorlet
Branky: 31. a 59. Leitner
Příbram: Peterka (Glogar) - Leitner, Maršík, Wimmer, Otepka - Matoušek (Vančura), Pazderník (Straka), Ric, Drašnar (Obdržal) - Hájek (Fiala), Bělohlávek

Mladší žáci A remizovali s Motorletem

Jan Jendruščák

Z prvního domácího utkání jarní části žákovské ligy vyválčili mladší žáci bod. Vyrovnávací branku vstřelili minutu před koncem utkání.
Příbram nastoupila k utkání se třemi změnami v základní sestavě oproti nepovedenému utkání v Mladé Boleslavi. V prvním poločase byli domácí aktivnější než jejich soupeř a vypracovali si v jeho průběhu několik dobrých šancí. Ondra Bělohlávek ani nikdo další své šance však neproměnili. A tak mohl přijít trest. V závěru prvního poločasu zahrozili hosté. Domácí obrana podcenila dlouhý míč na útočníka soupeře, nebezpečí však uhasil včasným vyběhnutím Tadeáš Peterka. Skóre se poprvé měnilo hned v úvodu druhé půle. Do šestnáctky Motorletu se prodral Honza Matoušek. Zadáci hostů zasáhli včas, ale míč odvrátili jen kousek před své pokutové území, kde se do něj z první opřel Michael Leitner a krásnou střelou překonal bezmocného brankáře - 1:0. Odpověď však přišla téměř z protiútoku. Příbramáci prohráli souboj ve středu pole, obrana se nedomluvila, zda vystavit nabíhajícího hráče do ofsajdu a ten pak při postupu na Tomáše Glogara nezaváhal - 1:1. Další rána přišla ve 46. minutě utkání, kdy se dostali hosté po rohovém kopu do vedení 1:2. Domácím chvíli trvalo než se z obratu ve skóre otřepali, ale postupně se začali dostávat ke kombinační hře a přebírali opět iniciativu. Akce však většinou končili před pokutovým územím. Bod za remízu nakonec zachránil svým druhým gólem (třetím v sezóně) Michael Leitner, když těsně před brankářem tečoval volný přímý kop rozehraný Ondrou Wimmerem.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas