Branky: 10. Černý, 11. Baran – 62. Motorlet
Příbram: Hňup – Červeňák, Růžek, Kvěch, Matějů – Baran, Farkaš, Suchan, Hušek (62. Petrák) – Kvída (30. Doubrava, 36. Kvída, 54. Špinar, 66. Doubrava), Černý
Motorlet: Votava, Hotový, Mareš, Kron, Kalvas, Šmoranc, Smíšek, Sýs, Oliva, Karvánek, Jonáš

Těsná, ale zasloužená, výhra Příbrami nad Motorletem – 2:1 (2:0)

Jiří Baran

Příbram doma vrátila Motorletu loňskou porážku z Prahy a zvítězila 2:1 po poločasu 2:0. Zasloužená výhra se zrodila zejména z výrazné příbramské převahy v prvních 35 minutách. Po přestávce Příbram polevila v nasazení, soustředěnosti i přesnosti přihrávek a dovolila Motorletu vstřelit kontaktní gól. Domácí si ale tentokrát vítězství pohlídali.
Příbram začala utkání proti Motorletu Praha standardním způsobem. Ihned po úvodním výkopu hostů donutili příbramští žáci svého soupeře zahrát míč až k vlastní brance. Brankáři Motorletu Votavovi se odkop nepovedl a nahrál zcela osamocenému Černému. Černý mu udělal na hranici šestnáctky kličku a jeho střela těsně minula prázdnou branku – to běžela teprve 35. vteřina zápasu. Příbram měla výraznou územní převahu a soupeř se na polovinu domácích dostával jen po výkopech. Z pěti šesti šancí dokázali příbramští žáci proměnit jen dvě. V 10. minutě zkomplikovali domácí Motorletu rozehrávku tak, že hráč Motorletu poslal Černého kolmou přihrávkou za vlastní obranu. Černý v samostatném nájezdu nezaváhal a podél Votavy usměrnil míč k pravé tyči – 1:0. Vzápětí domácí své vedení zvýšili. V 11. minutě zakombinoval Hušek s Černým a Kvída vystřelil. Tečovaná střela se dostala ke správně postavenému Baranovi, který patičkou z voleje doklepl balón do branky – 2:0. Další velmi dobré příležitosti Příbrami neproměnili Hušek, Černý ani Baran. Ve druhém poločasu Příbram polevila ve svém úsilí, začala více kazit a také vázla rozehrávka. Díky tomu se Motorlet více tlačil dopředu ve snaze o vyrovnání. Ale jeho snaha končila na hranici příbramského velkého vápna. Hosté měli za celý zápas jedinou šanci v 62. minutě a hned ji proměnili – po nedůrazné práci domácí obrany napodruhé prostřelili Hňupa a snížili na 2:1. Příbram si ale tentokrát vítězství vzít nenechala, navíc mohla v závěru zápasu svůj náskok ještě zvýšit – v 65. po kouzlech Černého nedosáhl Baran na přihrávku Petráka před prázdnou branku.