26.04.2011
Příbram vs. Písek
Branky: Hanuš 3, Haas 2
Rozhodčí: Fišer - Vočka, Malčic
Příbram: Stareček - Fejtl, Soldát, Brotánek (87. Mára), Šindelář - Kdolský (84. Dušek), Buch, Dvořák (87. Hutta), Hanuš - Haas (81. Königsmark), Mašek
Písek: Hlaváč - Motejzík, Turek, Rozhoň, Vorel - Zahrádka (78. Uhlík), Králík (74. Šíp), Klíma, Šťastný - Chytrý (70. Čadek), Omerovič

Jedno z utkání jara proměnil starší dorost v jasné vítězství

David Vavruška

Hned od začátku utkání s Pískem bylo jasné, že přijelo jedno z nejlepších mužstev soutěže. Hráči Písku napadali vysoko rozehrávku domácích, byli silní v osobních soubojích a tak byla k vidění v prvním poločase hlavně bitva o každý metr hřiště.
Příbramští se mohli uklidnit již ve 2.minutě, když se po tečované střele Hanuše ujali vedení 1:0. V 16.minutě bylo vyrovnáno, hlavou se z rohového kopu trefil kapitán hostí Rozhoň. Do poločasu stihli domácí strhnout vedení na svou stranu. Fejtl přihrál krásně do vápna Maškovi, ten našel zpětnou přihrávkou Haase a ten se před brankářem hostí nemýlil-2:1. Než stačili hosté něco se stavem na začátku druhého poločasu udělat, rozhodli domácí za deset minut o vítězi zápasu. Nejprve Hanuš vymetl ve 48.minutě z trestného kopu šibenici po faulu na Maška a v 58.minutě byl faulován v pokutovém území opět Mašek a Hanuš z nařízené penalty kompletoval hattrick. Konečnou podobu výsledku na 5:1 dal Haas, který dorazil míč do branky po přenesení hry Šindelářem a centru Hanuše.
sobota 14.12.2019
1. FC Slovácko
08. 12. 2019
Marek Kodr: Góly stále nepřicházejí