27.03.2011
Příbram vs. Plzeň
Branky: 1. a 18. Brandner, 15. a 35. Kožmín, 24. Říha
Žluté karty: 1:0
Příbram: Kukla – Hovorka, Cafourek, Viták (8min. Šindelář), Pyszny – Ščevík (57min. Dvořák), Kilián, Barák – Brandner, Říha, Kožmín (62min. Mašek) NB: Kočí

Plzeň odjíždí s pěti góly v síti

Marek Zárybnický

Po porážce z minulého týdne se naši hráči rychle oklepali a díky kvalitní hře a vysoké produktivitě v prvním poločase poráží Plzeň.
Prakticky z prvního útoku centroval Barák a ve vápně si už Brandner věděl rady – 1:0. Po první brance se hra odehrávala mezi vápny a až v 15min. udeřilo podruhé. Barák přistrčil Kožmínovi a ten k protilehlé tyči zavěsil – 2:0. Od této chvíle naši hráči jasně dominovali a soupeř neměl nejmenší šanci. V 18min. využil Brandner chyby brankáře hostů a zvýšil na 3:0. O šest minut později vypálil bombu aktivně hrající Šindelář. Brankář hostů míč neudržel a Říha pohotově dorazil – 4:0. Hráči Plzně dvakrát vystřelili z uctivé vzdálenosti, aby o chvíli později Kožmín po přihrávce Kiliána vymetl horní roh soupeřovi branky – 5:0. V prvním poločase si Plzeň mnoho nevytvořila, ale naopak ve druhé to byli hráči Plzně, kdo se aktivně snažil ohrozit branku soupeře. Ve 47min. ještě Kukla konečky prstů vytáhl střelu na roh. Následně rozehraný roh znamenal gól v naší šíti – 5:1. Po rozehrávce provětral rukavice brankáře hostů Kilián. Mezi 58. a 62min. měli gólové šance Barák a Kožmín, ale neuspěli. Nedáš, dostaneš platilo i tentokrát. Z rychlého protiútoku byli naši hráči málo důrazní ve vápně a soupeřovu střelu zachytil v pádu Cafourek. Následný pokutový kop bezpečně hosté proměnili a snížili na 5:2. Ještě v závěru zápasu měl brankovou příležitost Říha, ale již neměl sílu na zakončení. I hosté ještě dvakrát zahrozili, zvláště druhá šance byla gólová.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas