1.FK Příbram
30.03.2011
Česká liga ml. žáků, 18. kolo
1:4
Plzeň vs. Příbram
Branky: 42. hráč Plzně - 5. a 30. Pazderník, 17. Hájek, 28. Obdržal
Diváci: 45
Plzeň: Peterka (Glogar) - Leitner, Maršík, Bělohlávek, Drašnar - Pazderník, Ric, Straka (Lukavský), Obdržal - Matoušek (Pyszny), Hájek (Fiala)

Mladší žáci a vyhráli v Plzni

Jan Jendruščák

K dalšímu utkání české ligy žáků cestovali mladší žáci do Plzně aby změřili své síly s místní Viktorkou.
Oba celky jsou na tom v tabulce dosti podobné. Jejich vzájemná utkání bývají většinou herně vyrovnaná. Zejména první poločas tentokrát vyšel daleko lépe Příbrami. Již v 5. minutě postupoval sám na brankáře Martin Pazderník, vystřelil však mimo. Úplně do stejné šance se však dostal hned o minutu později a tentokrát byl úspěšný - 0:1. Domácí měli i nadále obrovské problémy v obraně, ale opět Pazderník a po něm i Matoušek své šance neproměnili. V 17. minutě už to bylo 0:2 poté co se prosadil Dan Hájek. Tlak hostů pokračoval a v závěrečných minutách poločasu zvyšoval nejprve Míra Obdržal na 0:3 a po něm Martin Pazderník svým druhým gólem na 0:4!!! Druhý poločas už byl o poznání vyrovnanější a zrodilo se po dvou šancích na každé straně. Příbram ty své již nevyužila. Naopak hráči Viktorie dokázali ve 42. minutě korigovat na 1:4. Mladší žáci zaslouženě zvítězili a v tabulce české ligy se dostali o bod před Plzeň. V příštím kolem hraje 1.FK PŘÍBRAM v sobotu doma s Českými Budějovicemi.
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.