04.04.2011
Česká liga ml. žáků, 19. kolo
Příbram vs. Č. Budějovice
Branky: 40. Jáša, 50. Tomek - 54. Pazderník
Příbram: Glogar - Leitner, Bělohlávek (Wimmer), Maršík, Drašnar (Otepka) - Pazderník, Ric, Straka (Pohořálek) - Hájek (Fiala), Matoušek (Pyszny)

Mladší žáci A tentokrát na svého soupeře nestačili

Jan Jendruščák

Po vysoké výhře v minulém kole se tentokrát mladší žáci představili na domácím hřišti. Na výkon z minulého týdne však nenavázali a ze souboje s Českými Budějovicemi odešli poraženi.
Domácí hráči začali utkání velice vlažně. Hosté drželi častěji míč a často se dostávali do zakončení. Největší šanci měli hráči Dynama v podobě pokutového kopu. Tomáš Glogar však přízemní střelu zneškodnil. Hra Příbrami se zlepšila až po čtyřnásobném střídání v 17. minutě utkání. Hra se vyrovnala, avšak bez šancí na jedné či druhé straně. Ve druhém poločase byli opět o něco aktivnější hosté. Trefili břevno a ve 40. minutě utkání se po rohovém kopu dostali do vedení - 0:1. Druhá rána přišla o deset minut později. Domácí obrana zcela zapomněla na útočníka soupeře. Ten si zpracoval křižný míč a zvýšil na 0:2. Domácí tým korigoval v 54. minutě. Martin Pazderník byl u dlouhého míče dříve než vybíhající brankář Dynama a zakončil do prázdné branky - 1:2. V tu chvíli jako by domácí teprve začali hrát. Vrhli všechny síly do útoku. A od vyrovnání nebyli daleko. Střela Ondry Bělohlávka však mířila přímo do středu branky a tak s ní hostující brankář neměl větší problémy. Zápas skončil zaslouženou výhrou Českých Budějovic. V průběhu zápasu si vytvořili více šancí než domácí celek.
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.