Diváci: 60
Příbram: Šedivý - Valenta, Vacík, Gregor, Schöbel - Hlavatý, Januška, Šrain, Krůta - Klauz, Šváb Střídali: Zákoucký, Javorský

I přes převahu v poli si body odváží Písek

Miloslav Klauz

Převahu na hřisti jsme nedokázali vyjádřit gólově a tak si tři body odváží Pisek.
V předehrávce dalšího kola divize jsme na našem hřišti přivítali soupeře z Písku. Po dvou vydařených utkáních jsme všichni chtěli potvrdit naší formu a přiblížit se čelu naší tabulky. Bohužel marodka na naší lavičce dávala tušit, že dnešní zápas nebude jednoduchý. Hned od samotného začátku se naši hráči vrhli na soupeře a důrazným napadáním mu nedovolili téměř nic. Střed hřiště patřil nám, ale bohužel jen k velkému vápnu. Do vážnějšího zakončení jsme se nedostávali. Až v 15. minutě se po centru na pravou stranu dostal do krásného úniku Michal Hlavatý, ale jeho střela skončila jen v rukavicích hostujícího brankáře. O tři minuty později jej napodobil Míla Klauz, ale i jeho šanci brankář hostí likviduje. Ve 21. minutě se na levé straně uvolnil Milan Krůta, ale jeho chytrou přihrávku na hranici velkého vápna nikdo z našich nedokázal využít. Ve 23. minutě se konečně do větší šance dostal i soupeř, ale chybou při zpracování a důrazem našich zadáků o míč rychle přišel. Hra se na chvilku vyrovnala a soupeř ještě dvakrát zahrozil. Jednou střelou z velkého vápna vedle brány. Když se pak následně do šance dostával soupeřův útočník a Milan Schöbel likvidoval jeho únik odkopem, tak jen díky výtečnému zákroku Honzy Šedivého v bráně, neskončil míč v naší síti. Nutno říci, že jsme v prvním poločase měli více ze hry, ale nedokázali jsme své šance proměnit. Druhý poločas začal podobně jako začátek utkání. Ve 46. minutě Míla Klauz chytrou přihrávkou našel Jirku Janušku. Ten však místo své „dělové“ střely volil přihrávku, a ta ke kýženému gólu nevedla. V 50. minutě potrestal poprvé náš soupeř naší chybu v obraně a po úniku se ujímá vedení 0 – 1. Téměř okamžitě po rozehrání a chybě obrany hostí včetně gólmana, se do veliké šance dostal Míla Klauz, ale ani on nedokázal dát gól. O chvilku později po kličkované na levé straně velkého vápna Jirka Januška vystřelil na bránu. Míla Klauz se pokusil jeho střelu tečovat, ale chybělo mu pár centimetrů a tak brankář střelu chytil. Dále jsme měli více ze hry, ale do vážnější šance nás soupeř nepouštěl. Náš tlak sílil. V 65. minutě však přišla další chyba, kterou soupeř po rychlém úniku potrestal. 0 – 2. I přes naši velkou snahu se nám gól již nepodařilo dát. Ještě v 68. minutě se soupeř hnal na naší branku, ale tentokrát byl Honza Šedivý na místě a jeho šanci likviduje.