03.05.2011
Divize sk. A - Starší žáci, 21. kolo
4:3
Plzeň vs. Příbram
Branky: Příbram: 36. a 43. minuta Tomáš Javorský, 63. minuta Jiří Januška Plzeň: 32. , 35., 57., minuta a 65. minuta z penalty
Rozhodčí: Pastyřík Vladimír, Kříž Ladislav, Kostelník Lumír
Diváci: 30
Plzeň: Luhový Jakub, Krušina Václav, Teršl Jakub, Havel Bohumil, Debellis Martin, Novák Rudolf, Šmídl Patrik, Zajíček Tomáš, Hašek Dominik, Skála Tomáš, Boček Daniel Střídali: Matějka Lukáš, Vlk Jakub, Průcha Petr, Kožíšek Dominik, Polívka Patrik, Šilhán Tomáš, Fridel Daniel
Příbram: Jan Šedivý - Miroslav Valenta, Milan Schöbel, Jakub Gregor, Ondra Šváb - Michal Hlavatý, Jan Šrain, Jiří Januška, Tomáš Břížďala - Miloslav Klauz, Tomáš Srp. Střídali: Matěj Zákoucký, Jan Křemen, Tomáš Javorský, Jan Reichenauer

Fotbal jak má být

Miloslav Klauz

V pěkném a bojovném utkání mezi našimi hráči a mužstvem Plzně si tři body připsala Plzeň.
Ten kde se tentokrát nechal zlákat a jel se podívat na zápas našich kluků do Plzně, rozhodně nelitoval. Pohledné a ve vysokém tempu hrané utkání nabídlo snad všechno, co dnešní fotbal má mít. Rychlou hru na obě strany, krásné akce a spoustu gólů. Nejprve to byla Plzeň, kdo nás zatlačil do defenzivy a svou převahu dokázala i gólově a poločasový výsledek byl 2-0 pro domácí. Ve druhém poločase to bylo naše mužstvo, které vzalo otěže zápasu do svých rukou. Nejprve dvěma brankami korigoval výsledek Tomáš Javorský. Když první branku dal po přihrávce Jendy Šraina a druhou přidal po závaru před soupeřovou brankou. Pak se opět ujala vedení Plzeň. Naši kluci, se ale nevzdali a Jirka Januška chytrým lobem vyrovnal na 3-3. V 65 minutě musel za záchrannou brzdu zatáhnout Tomáš Srp a soupeř penaltu proměnil. 4-3. Přesto, že body zůstali v Plzni zaslouží si všichni pochvalu za předvedený výkon. Dělejte nám radost dál.