Branky: 46 a 59. Šrain, 32. Srp, 52. Klauz - 18. Peroutka
Rozhodčí: Duchoň Ivo, Vočka Miroslav, Malčič Josef
Příbram: Šedivý - Zákoucký, Schöbel, Gregor, Šváb - Hlavatý, Šrain, Januška, Břížďala - Klauz, Srp Střídali: Vacík, Valenta, Reichenauer, Javorský
Motorlet: Švorčík, Svoboda, Hochnam, Tichý, Sváta, Viták, Scharf, Šustr, Horák, Medřický, Peroutka. Střídali: Doleček, Závozda, Blažek, Kavan, Zhukovskyy, Verner

Další důležité body

Miloslav Klauz

Spokojenost s výsledkem, i když herně se nám zápas moc nevydařil.
Opět po 14 dnech jsme se sešli v Podlesí a po krásném zápase v Plzni všichni s napětím očekávali, jak bude probíhat zápas se soupeřem z nižších pater tabulky. Vzhledem k tomu, že Motorlet v jarní části soutěže několikrát bodoval proti těžkým soupeřům, dal se očekávat náročný zápas. Naši hráči se na soupeře „vletěli“ hned od počátku. Již ve 4. minutě proletěl přes celé vápno Motorletu míč, ale nikdo jej nedokázal usměrnit do branky. Vzápětí se po pravé straně rozběhl Míla Klauz, jeho přihrávku předložil Michal Hlavatý ke střele Jirkovi Januškovi, ten ale bohužel vyslal svojí dělovku nad branku soupeře. Prvních 5 minut zápasu vypadalo, že si se soupeřem lehce poradíme. Hra se však začala vyrovnávat a soupeř začal hrozit z rychlých protiútoků. Především Jakub Peroutka naše zadáky „zlobil“ svým důrazem a rychlostí. V 7. minutě se po drobné chybě obrany řítil na naší branku , ale Milan Schöbel byl včas na svém místě. Ve 14. minutě nás zase před pohromou zachránil včasným vyběhnutím Honza Šedivý. Naši hráči přestali hrát svou kombinační hru a soupeř se stále více dostával do hry. Vše završila 18. minuta zápasu. Útok Motorletu po pravé straně skončil závarem před naší brankou. První střelu soupeře ještě Honza Šedivý vytlačil na břevno, ale při následné dorážce se celá naše obrana koukala, jak míč končí v naší síti. Gól nás probral, ale hra stále neodpovídala našim možnostem. Až do 32. minuty, kdy na půlce převzal míč Jenda Šrain, rozhlédl se a krásným pasem vyslal do úniku Tomáše Břížďalu. Ten se přes obránce sice prosadil, ale jeho střelu brankář reflexivně vyrazil. Naštěstí k brance dobíhal Tomáš Srp a na jeho „akrobatické“ zakončení již brankář nedosáhl. Vyrovnáno 1 – 1. Ještě před koncem poločasu vyslal prudkou ránu z přímého kopu na branku Jirka Januška. Brankář jeho střelu sice neudržel, ale ta bohužel skončila vedle branky. Začátek druhého poločasu byl obrazem toho prvního. Zápas jsme opět začali mít pod kontrolou. Hned v úvodu se rozeběhl k sólu Míra Valenta, ale před soupeřovou brankou o balón přišel. V 45. minutě skvělou přihrávkou mezi obránce uvolnil Míla Klauz Jirku Janušku, který se ocitl sám před brankářem, ale jeho střela jen těsně minula tyč soupeřovi branky. Hned vzápětí se Jiří proměnil ze střelce v nahrávače, našel svou přihrávkou Jendu Šraina, který si položil i brankáře a jeho prudká střela z úhlu skončila v horním rohu branky Motorletu. Vedeme 2 – 1. Přesto soupeř stále bojoval a jeho rychlé útoky byli nebezpečné. Naši branku nyní hájil Tomáš Javorský. Opět jako v prvním poločase se hra vyrovnala a Motorlet byl stále nebezpečný. Naštěstí v 52. minutě Jan Vacík našel před soupeřovým velkým vápnem Mílu Klauze. Ten si obhodil posledního soupeře, který mu stál v cestě a nedal brankáři soupeře šanci. Zvyšujeme svůj náskok na 3 – 1. Teprve nyní máme průběh utkání ve svých rukou. Trestný kop Jirky Janušky našel krásně naběhnutého Michala Hlavatého a ten svojí technickou střelou „orazítkoval“ spojnici tyče a břevna branky Motorletu. 59. minuta utkání znamenala fotbalovou souhru naší záložní dvojice Januška, Šrain. Oba tito hráči si několikrát vyměnili míč, který nakonec s chutí a nasazením hrající Jenda Šrain poslal do soupeřovy branky a stanovil konečné skóre utkání na 4 – 1 pro naše barvy.