Branky: 43. Miloslav Klauz - 9. Vymětal, 53. Matas
Rozhodčí: Štefan - Vočka M. st, Vočka M. ml.
Příbram: Šedivý - Valenta, Vacík, Gregor, Reichenauer - Srp, Januška, Kvída, Krůta, Klauz, Šrain Střídali: Šváb, Vašek, Zákoucký, Schöbel, Hlavatý, Javorský
Č. Budějovice: Rothbauer - Štěpánek, Němec, Vacek, Blažek, Vymětal, Škoda, Kándl, Krejčí, Matas, Švantner Střídali: Pancíř, Vejsada, Helmich

I přes naší mírnou převahu si body odvezli hráči Budějovic

Miloslav Klauz

I přes zlepšenou hru v druhém poločase, se nám nepodařilo převahu v poli vyjádřit brankami.
Našeho již téměř tradičního soupeře jsme přivítali na domácím hřišti v Podlesí. Každý zápas s Budějovicemi je náročný a ani tento nebyl výjimkou. A byl to soupeř, který nás již od začátku zaměstnával rychlými protiútoky. A již v 9. minutě se mu jeden takový vedený po pravé straně podařilo zakončit a ujal se vedení 0 – 1. Další šance soupeře naštěstí likviduje výborně chytající Jan Šedivý a především jeho zásluhou se skóre nemění. Až teprve před koncem prvního poločasu se Jenda Šrain vydal na své sólo přes půl hřiště, chytrou přihrávkou našel Michala Hlavatého, ale jeho střelu pod břevno vytlačil soupeřův brankář do břevna a od něj šel míč na roh. Do druhého poločasu vystřídal v brance výborného Šedivého náš druhý brankář Tomáš Javorský a hned v první minutě musel ukázat i on své kvality a střelu soupeře vyrazil nad naší branku. Naše hra se však zlepšila a získáváme postupně převahu v poli. Soupeř dál hrozí z rychlých protiútoků. Ve 43. Minutě se uvolnil Jirka Januška a jeho centr do vápna uklidil do sítě soupeře Míla Klauz. 1 – 1. Již o chvilku později ze skrumáže před soupeřovou brankou se pokusil zakončit Jirka Januška, ale jeho střela šla vedle branky. V průběhu dalších několika minut se do šance dostal ještě Michal Hlavatý a Josef Kvída, ale ani jednomu se nepodařilo úspěšně zakončit. V 51. minutě Mirek Valenta skvěle uvolnil Martina Vaška (který se vrátil po dlouhodobém zranění), ale ani jemu se nepodařilo v souboji jeden na jednoho s brankářem soupeře uspět. Nedáš, dostaneš se bohužel potvrdilo i tentokrát. Soupeř se řítil k dalšímu ze svých rychlých protiútoků a jeho tečovaná střela končí za zády našeho brankáře. 1 – 2. V našem závěrečném tlaku se ještě dvakrát do slibné šance dostal Tomáš Srp, ale bohužel v obou případech si brankář soupeře s jeho střelou poradil.