09.06.2011
Divize sk. A - Starší žáci, 26. kolo
0:12
J. Hradec vs. Příbram
Branky: 4. Vacík PK, 11, 17. Srp, 24. Kvída, 29. Vašek, 33 a 63 Januška, 39. a 66. Hlavatý, 46. Krůta, 59. Šedivý PK, 42. Reichenauer
Diváci: 20
Příbram: Šedivý - Šváb, Vacík, Gregor, Valenta, Břížďala, Januška, Šrain, Krůta, Hlavatý, Srp Střídali: Klauz, Kvída, Reichenauer,Zákoucký, Javorský, Vašek

Tucet gólů v Jindřichově Hradci

Miloslav Klauz

Naši starší "B" žáci rozstříleli Jindřichův Hradec na jejich vlastním hřišti
Na zápas do Jindřichova Hradce jsme dorazili téměř kompletní, na rozdíl od soupeře, kterého lavička náhradníků zela prázdnotou. Hned od samotného začátku nenechali naši hráči nikoho na pochybách o průběhu zápasu a hned v 1. minutě Jirka Januška vyzkoušel brankáře soupeře. O pár minut později velké sólo Jendy Šraina zastavil až střet s brankářem, který pro oba o poločase znamenal stop v zápase. Za faul nařídil hlavní rozhodčí pokutový kop, který náš exekutor Jan Vacík bezpečně proměnil. 1 – 0. V 11. Minutě zacentroval Milan Krůta a jeho přihrávka našla Tomáše Srpa, který vstřelil svůj první gól v dnešním zápase. 2 – 0. O pár minut později se opět Tomáš rozběhl až z naší půlky na branku soupeře a nikdo z domácích mu nestačil. Své sólo bezpečně proměňuje. 3 – 0. Nutno říci, že zápas se odehrával téměř jako exhibice našeho mužstva. Hradečtí se sice snažili, ale proti našim dobře kombinujícím hráčům neměli šanci. Ve 24. minutě to hezkým centrem do vápna potvrdil Ondra Šváb. Na jeho přihrávku si naběhl Josef Kvída a hlavou zvyšuje na 4 – 0. Do další slibné šance vyslal Jirku Janušku Míla Klauz, ale Jiřího tečovaná střela skončila mimo bránu. O dvě minuty později Klauz zopakoval svou přihrávku do vápna, tentokrát na Martina Vaška, ten obešel i brankáře a zvyšuje na 5 – 0. Před koncem poločasu přidal ještě jednu branku Jirka Januška a stanovil skóre poločasu na 6 – 0 pro naše barvy. Úvod druhé půle znamenal náš další tlak. Soupeř po zranění brankáře z úvodu utkání nastoupil do druhého poločasu jen v 10 a i našeho Jendu Šraina nechali raději trenéři odpočinout. 39. minuta a Michal Hlavatý zvyšuje již na 7 – 0. 42. minuta a Jirka Januška přesnou přihrávkou mezi obranu vyslal do úniku Jana Reichenauera a ten zvyšuje na 8 – 0. Zápas se stává jednoznačnou záležitostí našich hráčů a soupeř z posledních sil očekává konec zápasu. Ten je však ještě daleko. Naši hráči se dostali ještě do několika dalších šancí. 46. minuta a přihrávka Tomáše Břížďali dostává do šance Milana Krůtu a ten navyšuje na 9 – 0. Následuje tyč po střele Tomáše Břížďali, kterému se nedaří ani přes několik šancí vstřelit další gól. V 59. minutě se branky dočkal i náš brankář Honza Šedivý. Za faul na Martina Vaška je nařízený další pokutový kop a Jenda ukázal, že umí penalty nejen chytat, ale i proměňovat. Jubilejní 10 gól tohoto zápasu. Do konce zápasu se ještě po trestném kopu prosadil po druhé v zápase Jirka Januška a v samém závěru Michal Hlavatý stanovil konečný výsledek na 12 – 0 pro naše barvy.